@1xBet

Who mentions @1xBet

Mentioned or reposted by

Latest mentions

  1. 01

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 برد لیورپول 🚩 😎کد #وانیکس : BFQTT آنالیز : 📈📉 ⚽️ فنرباغچه - لیورپول | لیگ قهرمانان اروپا ✅ انتخاب اصلی: برد لیورپول 📊 ضریب: 1.515 ⚠️ سطح ریسک: متوسط | رتبه B 📈 لیورپول هر ۳ مسابقه ابتدایی خود در لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر گذاشته و با ۱۲ گل زده، قدرت هجومی بالایی نشان داده است. در مقابل، فنرباغچه تنها ۲ امتیاز کسب کرده و ۹ گل دریافت کرده است. 🔍 فنرباغچه علاوه بر دو شکست متوالی در لیگ ترکیه، با غیبت آکه و آسنسیو و تغییر اخیر سرمربی مواجه است. ضعف دفاعی میزبان در برابر خط حمله قدرتمند لیورپول می‌تواند تعیین‌کننده باشد. 🎯 پیشنهاد نهایی: برد لیورپول در ۹۰ دقیقه ⚠️ امتیاز میزبانی فنرباغچه و غیبت چند بازیکن لیورپول، ریسک این انتخاب را افزایش می‌دهد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views541
    Forwards4
    Reactions5
    Comments—
  2. 02

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از ۱۱.۵ خطای اسلاویا پراگ 🚩 😎کد #وانیکس : SQ3NT آنالیز : 📈📉 ⚽️ اسلاویا پراگ - آرسنال | لیگ قهرمانان اروپا ✅ انتخاب اصلی: بیشتر از ۱۱.۵ خطای اسلاویا پراگ 📊 ضریب: 1.49 | رتبه B+ 🔥 انتخاب دوم: بیشتر از ۱۲.۵ خطای اسلاویا پراگ 📊 ضریب: 1.76 | رتبه B 📈 اسلاویا پراگ در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۲.۳ خطا مرتکب شده است. همچنین در ۸ مسابقه از ۱۰ بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها حداقل ۱۳ خطا ثبت کرده است. 🔍 آرسنال در این فصل لیگ قهرمانان به‌طور متوسط ۱۲ خطا از حریفان گرفته است. برتری احتمالی آرسنال در مالکیت توپ و فشار هجومی می‌تواند اسلاویا را به درگیری‌های دفاعی و خطاهای تاکتیکی بیشتری وادار کند. ⚠️ ریسک: متوسط برای ۱۱.۵ و متوسط رو به بالا برای ۱۲.۵؛ میانگین تنها بازی خانگی اروپایی اسلاویا تاکنون پایین‌تر بوده است. 🎯 پیشنهاد نهایی: بالای ۱۱.۵ خطای اسلاویا انتخاب محتاطانه‌تر است؛ لاین ۱۲.۵ با ضریب 1.76 گزینه جذاب‌تر اما پرریسک‌تر محسوب می‌شود. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views606
    Forwards7
    Reactions5
    Comments—
  3. 03

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 آپشن دوم : دبلشانس بایرن 🇩🇪 😎کد #وانیکس : JQ6TJ آنالیز : 📈📉 🏆 لیگ قهرمانان اروپا ⚽️ اتلتیکومادرید – بایرن مونیخ 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.43 اتلتیکومادرید در ۳ مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان، ۴ گل زده و ۳ گل دریافت کرده و در ۲ بازی از این ۳ مسابقه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. بایرن مونیخ نیز در ۳ بازی اروپایی خود ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۵ گل دریافت کرده است. دو دیدار اخیر این تیم مقابل وایکینگ و آرسنال با نتایج ۳-۳ و ۲-۲ به پایان رسیده‌اند. قدرت هجومی بایرن در کنار امتیاز میزبانی اتلتیکو، احتمال گلزنی هر دو تیم را تقویت می‌کند. بااین‌حال، ساختار دفاعی تیم سیمئونه و امکان کنترل سرعت مسابقه، مهم‌ترین ریسک این انتخاب محسوب می‌شوند. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views573
    Forwards5
    Reactions11
    Comments—
  4. 04

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 آپشن دوم : دبلشانس بایرن 🇩🇪 😎کد #وانیکس : JQ6TJ آنالیز : 📈📉 🏆 لیگ قهرمانان اروپا ⚽️ اتلتیکومادرید – بایرن مونیخ 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.43 اتلتیکومادرید در ۳ مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان، ۴ گل زده و ۳ گل دریافت کرده و در ۲ بازی از این ۳ مسابقه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. بایرن مونیخ نیز در ۳ بازی اروپایی خود ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۵ گل دریافت کرده است. دو دیدار اخیر این تیم مقابل وایکینگ و آرسنال با نتایج ۳-۳ و ۲-۲ به پایان رسیده‌اند. قدرت هجومی بایرن در کنار امتیاز میزبانی اتلتیکو، احتمال گلزنی هر دو تیم را تقویت می‌کند. بااین‌حال، ساختار دفاعی تیم سیمئونه و امکان کنترل سرعت مسابقه، مهم‌ترین ریسک این انتخاب محسوب می‌شوند. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.09K
    Forwards9
    Reactions7
    Comments—
  5. 05
    Views1.4K
    Forwards13
    Reactions18
    Comments—
  6. 06
    Views1.41K
    Forwards25
    Reactions23
    Comments—
  7. 07

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 🚩بیشتر از 1.5 شوت حاج موسی 🇳🇱 🚩هر دو تیم گل میزنند بله و بالای 2.5 😎کد #وانیکس : ALC2Q آنالیز : 📈📉 ⚽ فاینورد – اینتر 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱.۵ شوت آنیس حاج موسی 💰 ضریب: 1.60 📊 حاج موسی در ۱۰ مسابقه این فصل اردیویسه ۳۰ شوت ثبت کرده؛ میانگین ۳ شوت در هر بازی. نکته مثبت اینکه در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیرش در تمامی رقابت‌ها حداقل ۲ شوت داشته است. ⚽ این وینگر الجزایری یکی از مهم‌ترین مهره‌های هجومی فاینورد محسوب می‌شود. دریبل‌زنی، حرکت از جناح راست به مرکز و تمایل به شوت‌زنی با پای چپ، فرصت‌های مناسبی برای ثبت شوت ایجاد می‌کند. 📈 میانگین شوت او در لیگ قهرمانان این فصل نیز حدود ۳.۹۶ شوت در هر ۹۰ دقیقه است. با وجود دشواری تقابل مقابل ساختار دفاعی اینتر، رسیدن به حداقل ۲ شوت برای این بازیکن سناریوی قابل دفاعی محسوب می‌شود. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 آمار فردی و تداوم شوت‌زنی حاج موسی از این انتخاب حمایت می‌کند؛ مهم‌ترین ریسک، محدود شدن مالکیت توپ فاینورد مقابل اینتر است. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views853
    Forwards15
    Reactions13
    Comments—
  8. 08

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 🚩بیشتر از 1.5 شوت حاج موسی 🇳🇱 🚩هر دو تیم گل میزنند بله و بالای 2.5 😎کد #وانیکس : ALC2Q آنالیز : 📈📉 ⚽ فاینورد – اینتر 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱.۵ شوت آنیس حاج موسی 💰 ضریب: 1.60 📊 حاج موسی در ۱۰ مسابقه این فصل اردیویسه ۳۰ شوت ثبت کرده؛ میانگین ۳ شوت در هر بازی. نکته مثبت اینکه در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیرش در تمامی رقابت‌ها حداقل ۲ شوت داشته است. ⚽ این وینگر الجزایری یکی از مهم‌ترین مهره‌های هجومی فاینورد محسوب می‌شود. دریبل‌زنی، حرکت از جناح راست به مرکز و تمایل به شوت‌زنی با پای چپ، فرصت‌های مناسبی برای ثبت شوت ایجاد می‌کند. 📈 میانگین شوت او در لیگ قهرمانان این فصل نیز حدود ۳.۹۶ شوت در هر ۹۰ دقیقه است. با وجود دشواری تقابل مقابل ساختار دفاعی اینتر، رسیدن به حداقل ۲ شوت برای این بازیکن سناریوی قابل دفاعی محسوب می‌شود. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 آمار فردی و تداوم شوت‌زنی حاج موسی از این انتخاب حمایت می‌کند؛ مهم‌ترین ریسک، محدود شدن مالکیت توپ فاینورد مقابل اینتر است. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.52K
    Forwards28
    Reactions10
    Comments—
  9. 09

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :17QXP 🚩بیشتر از 8.5 یا 9.5شوت اسلووان 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ لاسک لینتس – اسلوان براتیسلاوا 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۸.۵ شوت اسلوان | ضریب 1.44 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۹.۵ شوت اسلوان | ضریب 1.71 📊 اسلوان براتیسلاوا در ۹ مسابقه اروپایی این فصل میانگین ۱۰.۷ شوت داشته است. این تیم در سه مسابقه مرحله لیگ مقابل پاری‌سن‌ژرمن، اشتوتگارت و رم به‌ترتیب ۹، ۱۵ و تنها ۱ شوت ثبت کرده؛ آماری که نوسان قابل‌توجه عملکرد هجومی تیم را نشان می‌دهد. ⚽ لاسک در سه مسابقه مرحله لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۷ شوت به حریفان داده است. این آمار از نظر ظرفیت ایجاد موقعیت برای اسلوان امیدوارکننده است، به‌خصوص اگر تیم مهمان بتواند در انتقال‌های سریع و حملات مستقیم موفق عمل کند. 📈 با وجود آمار دفاعی لاسک، عملکرد ضعیف اسلوان مقابل رم یک هشدار جدی است. خط ۸.۵ تنها به ۹ شوت نیاز دارد، اما برای عبور از ۹.۵ باید حداقل ۱۰ شوت ثبت شود و این اختلاف در مسابقات خارج از خانه اهمیت دارد. ✅ ارزیابی: B برای ۸.۵ | C برای ۹.۵ 💎 خط ۸.۵ انتخاب منطقی‌تری است؛ خط ۹.۵ با ضریب بهتر، ریسک محسوسی دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.8K
    Forwards25
    Reactions15
    Comments—
  10. 10

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 11.5 خطای رم 🚩 😎کد #وانیکس : HHUVP آنالیز : 📈📉 ⚽ منچستریونایتد – آاس رم 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۱.۵ خطای رم 💰 ضریب: 1.45 📊 رم در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۴۴ خطا مرتکب شده؛ میانگین ۱۴.۷ خطا در هر بازی که بالاترین آمار مشترک این رقابت‌هاست. میانگین خطاهای رم در ۱۰ مسابقه اخیر تمامی رقابت‌ها نیز ۱۲.۴ بوده است. ⚽ منچستریونایتد در لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۱.۳ خطا از حریفان گرفته است. رم در اولدترافورد احتمالاً با دقایقی از فشار دفاعی و درگیری‌های میانه میدان روبه‌رو خواهد شد؛ شرایطی که می‌تواند تعداد خطاهای این تیم را افزایش دهد. 📈 داور مسابقه، خسوس خیل مانسانو، نیز میانگین حدود ۲۶.۴ خطا در هر بازی دارد. با توجه به آمار اروپایی رم، رسیدن به حداقل ۱۲ خطا سناریوی قابل دفاعی است، هرچند آمار فصل هنوز نمونه کوچکی دارد. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 خط ۱۱.۵ انتخاب قابل قبولی است، اما با ضریب 1.45 برای ارزشمند بودن به احتمال موفقیت بالاتر از ۶۹٪ نیاز دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views881
    Forwards10
    Reactions11
    Comments—
  11. 11

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 11.5 خطای رم 🚩 😎کد #وانیکس : HHUVP آنالیز : 📈📉 ⚽ منچستریونایتد – آاس رم 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۱.۵ خطای رم 💰 ضریب: 1.45 📊 رم در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۴۴ خطا مرتکب شده؛ میانگین ۱۴.۷ خطا در هر بازی که بالاترین آمار مشترک این رقابت‌هاست. میانگین خطاهای رم در ۱۰ مسابقه اخیر تمامی رقابت‌ها نیز ۱۲.۴ بوده است. ⚽ منچستریونایتد در لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۱.۳ خطا از حریفان گرفته است. رم در اولدترافورد احتمالاً با دقایقی از فشار دفاعی و درگیری‌های میانه میدان روبه‌رو خواهد شد؛ شرایطی که می‌تواند تعداد خطاهای این تیم را افزایش دهد. 📈 داور مسابقه، خسوس خیل مانسانو، نیز میانگین حدود ۲۶.۴ خطا در هر بازی دارد. با توجه به آمار اروپایی رم، رسیدن به حداقل ۱۲ خطا سناریوی قابل دفاعی است، هرچند آمار فصل هنوز نمونه کوچکی دارد. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 خط ۱۱.۵ انتخاب قابل قبولی است، اما با ضریب 1.45 برای ارزشمند بودن به احتمال موفقیت بالاتر از ۶۹٪ نیاز دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photoeditedmentioned
    Views1.49K
    Forwards24
    Reactions10
    Comments—
  12. 12

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 3.5 شوت اوسیمن 🚩 😎کد #وانیکس : XZVUP آنالیز : 📈📉 ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۳.۵ شوت ویکتور اوسیمن | ضریب 1.55 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۴.۵ شوت اوسیمن 📊 اوسیمن در ۱۰ حضور این فصل در تمامی رقابت‌ها ۶۲ شوت ثبت کرده؛ میانگین فوق‌العاده ۶.۲ شوت در هر مسابقه! البته میانگین او در لیگ قهرمانان این فصل ۲.۵ شوت بوده و این اختلاف، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ⚽ اوسیمن اصلی‌ترین گزینه تمام‌کنندگی گالاتاسرای است و حدود ۲۸ درصد شوت‌های تیم به او اختصاص دارد. حضور در محوطه جریمه، قدرت فیزیکی و تمایل به شوت‌زنی از موقعیت‌های مختلف، ظرفیت عبور از خط ۳.۵ را ایجاد می‌کند. ✅ ارزیابی: B برای ۳.۵ | C برای ۴.۵ ━━━━━━━━━━━━━━ 🎯 آپشن دوم: بیشتر از ۱۴.۵ شوت گالاتاسرای 📊 گالاتاسرای با میانگین ۲۱.۸ شوت در سوپرلیگ ترکیه یکی از هجومی‌ترین تیم‌های فصل بوده، اما این عدد در سه مسابقه لیگ قهرمانان به ۸.۳ شوت کاهش پیدا کرده است. ⚽ اشتوتگارت در لیگ داخلی به‌طور میانگین حدود ۱۴.۴ شوت به حریفان داده است. میزبانی گالاتاسرای و حضور بازیکنان شوت‌زنی مانند اوسیمن می‌تواند به افزایش حجم حملات کمک کند، ولی کیفیت بالاتر رقابت اروپایی مانع مهمی برای رسیدن به ۱۵ شوت است. ⚠️ ارزیابی: C | ریسک بالا 💎 از بین این سه گزینه، خط ۳.۵ شوت اوسیمن انتخاب اول است؛ خط ۴.۵ و شوت تیمی گالاتاسرای به سناریوی هجومی‌تری نیاز دارند. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views849
    Forwards16
    Reactions11
    Comments—
  13. 13

    𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 3.5 شوت اوسیمن 🚩 😎کد #وانیکس : XZVUP آنالیز : 📈📉 ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۳.۵ شوت ویکتور اوسیمن | ضریب 1.55 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۴.۵ شوت اوسیمن 📊 اوسیمن در ۱۰ حضور این فصل در تمامی رقابت‌ها ۶۲ شوت ثبت کرده؛ میانگین فوق‌العاده ۶.۲ شوت در هر مسابقه! البته میانگین او در لیگ قهرمانان این فصل ۲.۵ شوت بوده و این اختلاف، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ⚽ اوسیمن اصلی‌ترین گزینه تمام‌کنندگی گالاتاسرای است و حدود ۲۸ درصد شوت‌های تیم به او اختصاص دارد. حضور در محوطه جریمه، قدرت فیزیکی و تمایل به شوت‌زنی از موقعیت‌های مختلف، ظرفیت عبور از خط ۳.۵ را ایجاد می‌کند. ✅ ارزیابی: B برای ۳.۵ | C برای ۴.۵ ━━━━━━━━━━━━━━ 🎯 آپشن دوم: بیشتر از ۱۴.۵ شوت گالاتاسرای 📊 گالاتاسرای با میانگین ۲۱.۸ شوت در سوپرلیگ ترکیه یکی از هجومی‌ترین تیم‌های فصل بوده، اما این عدد در سه مسابقه لیگ قهرمانان به ۸.۳ شوت کاهش پیدا کرده است. ⚽ اشتوتگارت در لیگ داخلی به‌طور میانگین حدود ۱۴.۴ شوت به حریفان داده است. میزبانی گالاتاسرای و حضور بازیکنان شوت‌زنی مانند اوسیمن می‌تواند به افزایش حجم حملات کمک کند، ولی کیفیت بالاتر رقابت اروپایی مانع مهمی برای رسیدن به ۱۵ شوت است. ⚠️ ارزیابی: C | ریسک بالا 💎 از بین این سه گزینه، خط ۳.۵ شوت اوسیمن انتخاب اول است؛ خط ۴.۵ و شوت تیمی گالاتاسرای به سناریوی هجومی‌تری نیاز دارند. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.46K
    Forwards28
    Reactions6
    Comments—
  14. 14

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :1NYTP 🚩 هر دو تیم کل میزنند و بالای 2.5🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ بارسلونا – استون ویلا 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: هر دو تیم گل می‌زنند + بالای ۲.۵ گل | ضریب 1.50 🔥 ریسک بالاتر: هر دو تیم گل می‌زنند + برد بارسلونا 📊 بارسلونا در ۱۸ مسابقه اخیر خود در لیگ قهرمانان موفق به ثبت کلین‌شیت نشده و این ۱۸ بازی مجموعاً ۹۱ گل داشته‌اند؛ میانگین فوق‌العاده ۵.۰۶ گل در هر مسابقه! ⚽ بارسلونا در دو پیروزی اروپایی این فصل مقابل فاینورد و گالاتاسرای ۹ گل زده است. در طرف مقابل، استون ویلا با ۳ پیروزی متوالی و ۹ امتیاز کامل وارد این مسابقه می‌شود و توانایی تهدید خط دفاعی آسیب‌دیده میزبان را دارد. 📈 سبک هجومی بارسلونا، فضای پشت خط دفاعی این تیم و قدرت انتقال سریع استون ویلا می‌تواند شرایط یک مسابقه پرگل با موقعیت‌های متعدد برای هر دو طرف را ایجاد کند. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط رو به بالا 💎 سناریوی ۲-۱ یا ۳-۱ به سود بارسلونا هر دو انتخاب را پوشش می‌دهد؛ با این حال ضریب 1.50 برای گزینه اصلی چندان سخاوتمندانه نیست. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.79K
    Forwards34
    Reactions19
    Comments—
  15. 15

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :C8LRP 🚩 بیشتر از 0.5 آفساید اوسیمن 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از 0.5 آفساید ویکتور اوسیمن | ضریب 1.46 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از 1.5 آفساید اوسیمن 📊 اوسیمن در ۲ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۷ بار در آفساید قرار گرفته؛ ۶ بار مقابل بارسلونا و یک بار برابر لیل. همچنین در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیر ثبت‌شده‌اش در تمامی رقابت‌ها حداقل یک آفساید داشته است. ⚽ سبک بازی اوسیمن بر فرار پشت مدافعان و حرکت روی مرز آفساید استوار است. تقابل با ساختار دفاعی اشتوتگارت و استفاده گالاتاسرای از پاس‌های عمقی می‌تواند موقعیت‌های مناسبی برای تکرار این اتفاق ایجاد کند. ✅ ارزیابی: A برای خط 0.5 | B برای خط 1.5 💎 انتخاب اصلی یک آفساید اوسیمن است؛ خط 1.5 با وجود ظرفیت موفقیت، به دلیل نوسان آمار بین مسابقات ریسک بالاتری دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.92K
    Forwards30
    Reactions18
    Comments—
  16. 16
    Views114
    Forwards0
    Reactions3
    Comments—
  17. 17
    Views551
    Forwards0
    Reactions2
    Comments—
  18. 18
    Views762
    Forwards1
    Reactions11
    Comments—
  19. 19
    Views257
    Forwards0
    Reactions5
    Comments—
  20. 20
    Views1.32K
    Forwards2
    Reactions6
    Comments—
  21. 21

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 فرانسه 🇫🇷 😎کد #وانیکس :TARQM 🚩بیشتر از 1 لورینت🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ لورینت – برست | لیگ فرانسه 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱ گل لورینت 💰 ضریب: 1.59 لورینت در چهار مسابقه خانگی این فصل میانگین ۱.۲۵ گل ثبت کرده و در تمامی این دیدارها موفق به گلزنی شده است. در سمت مقابل، برست در چهار بازی خارج از خانه به‌طور میانگین ۱.۵ گل دریافت کرده و هنوز موفق به ثبت کلین‌شیت خارج از خانه نشده است. برست با وجود عملکرد هجومی مناسب، در فاز دفاعی آسیب‌پذیر بوده و در هیچ‌کدام از هشت مسابقه لیگ کلین‌شیت نداشته است. این شرایط در کنار امتیاز میزبانی، شانس گلزنی لورینت را تقویت می‌کند؛ هرچند آمار خلق موقعیت میزبان چندان قدرتمند نیست. ✅ جمع‌بندی: خط آسیایی بالای ۱ گل انتخابی محتاطانه‌تر از بالای ۱.۵ گل است؛ با ثبت دقیقاً یک گل، مبلغ شرط برگشت می‌خورد و برای برد کامل به دو گل نیاز داریم. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.73K
    Forwards14
    Reactions10
    Comments—
  22. 22

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 ایتالیا 🇮🇹 😎کد #وانیکس :MHARM 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ ساسولو – فیورنتینا | سری A ایتالیا 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.42 ساسولو در ۸ مسابقه از ۹ بازی این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و این آمار در دیدارهای خانگی به ۴ بازی از ۴ مسابقه می‌رسد. میزبان در خانه میانگین ۲ گل زده و ۲.۵ گل خورده دارد که نشان‌دهنده قدرت هجومی مناسب در کنار ضعف جدی خط دفاعی است. فیورنتینا نیز در ۷ مسابقه از ۹ بازی لیگ شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و در دیدارهای خارج از خانه میانگین ۱.۵ گل زده و ۲.۵ گل خورده ثبت کرده است. نکته مهم اینکه هیچ‌کدام از دو تیم در ۹ هفته ابتدایی موفق به ثبت کلین‌شیت نشده‌اند. ✅ جمع‌بندی: آمار دو تیم کاملاً از گزینه گلزنی هر دو تیم حمایت می‌کند، اما ضریب ۱.۴۲ نسبت به ریسک واقعی مسابقه پایین است و ارزش بالایی ندارد. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.54K
    Forwards16
    Reactions14
    Comments—
  23. 23

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 انگلیس 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 😎کد #وانیکس :41V6M 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ نیوکاسل – اورتون | لیگ برتر انگلیس 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.57 نیوکاسل در ۳ مسابقه از ۴ دیدار خانگی این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و در هیچ‌کدام از این بازی‌ها موفق به ثبت کلین‌شیت نشده است. شاگردان یایسله در خانه میانگین ۱.۵ گل زده و ۱.۵ گل خورده دارند که نشان‌دهنده عملکرد هجومی مناسب در کنار آسیب‌پذیری دفاعی است. اورتون نیز در ۲ بازی از ۴ مسابقه خارج از خانه گلزنی کرده و در آخرین تقابل دو تیم در جام اتحادیه با نتیجه ۳-۱ پیروز شده است. با توجه به عملکرد دفاعی نیوکاسل و توانایی اورتون در استفاده از فضاهای پشت خط دفاع، احتمال گلزنی هر دو تیم وجود دارد. ✅ جمع‌بندی: گزینه گلزنی هر دو تیم قابل بررسی است، اما آمار گلزنی خارج از خانه اورتون و ضریب نسبتاً پایین ۱.۵۷ باعث می‌شود ارزش بالایی برای این انتخاب قائل نباشیم. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط رو به بالا ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.41K
    Forwards12
    Reactions10
    Comments—
  24. 24

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 لهستان 🇵🇱 😎کد #وانیکس :A1ERM 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ رادومیاک – اشلونسک وروتسواف | لیگ لهستان 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.533 رادومیاک در ۶ مسابقه خانگی این فصل میانگین ۱.۲ گل زده و ۱.۷ گل خورده ثبت کرده و در ۶۷٪ این دیدارها هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. میزبان با وجود امتیاز میزبانی، در فاز دفاعی ثبات مناسبی ندارد. اشلونسک در هر ۶ مسابقه خارج از خانه این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده است. میانگین ۱.۲ گل زده و ۲ گل خورده در بازی‌های خارج از خانه، ضعف دفاعی و در عین حال توانایی گلزنی این تیم را نشان می‌دهد. مدل‌های آماری احتمال گلزنی هر دو تیم را حدود ۵۸ تا ۶۴ درصد برآورد می‌کنند. شرایط دفاعی دو تیم از این انتخاب حمایت می‌کند، اما ضریب ۱.۵۳۳ ارزش شرط‌بندی بالایی ارائه نمی‌دهد. ✅ جمع‌بندی: هر دو تیم گل می‌زنند، گزینه‌ای قابل دفاع از نظر روند آماری است، اما برای یک انتخاب کم‌ریسک مناسب نیست. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.31K
    Forwards13
    Reactions11
    Comments—
  25. 25

    👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 پرتغال 🇵🇹 😎کد #وانیکس :YZKPM 🚩بیشتر از 18.5 شوت بنفیکا 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ بنفیکا – آلورکا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۸.۵ شوت بنفیکا 💰 ضریب: 1.65 بنفیکا با میانگین ۱۹.۲ شوت در هر مسابقه، یکی از هجومی‌ترین تیم‌های لیگ پرتغال محسوب می‌شود. این آمار در دیدارهای خانگی به میانگین ۲۳.۲۵ شوت افزایش پیدا کرده که اختلاف قابل‌توجهی با خط پیشنهادی دارد. میزبانی در ورزشگاه دالوژ، برتری فنی و انتظار مالکیت بالای توپ می‌تواند زمینه‌ساز حملات پرتعداد بنفیکا باشد. با این حال، آلورکا در دیدارهای خارج از خانه به‌طور میانگین تنها ۱۰ شوت به حریفان داده و همین موضوع ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ✅ جمع‌بندی: بالای ۱۸.۵ شوت بنفیکا با ضریب ۱.۶۵ انتخابی قابل دفاع، اما نه کم‌ریسک است. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

    Photomentioned
    Views1.38K
    Forwards14
    Reactions12
    Comments—
  26. 26
    Views1.59K
    Forwards17
    Reactions17
    Comments—
  27. 27
    Views1.03K
    Forwards3
    Reactions5
    Comments—
  28. 28
    Views1.4K
    Forwards4
    Reactions4
    Comments—
  29. 29
    Views726
    Forwards11
    Reactions6
    Comments—
  30. 30
    Views1.04K
    Forwards10
    Reactions13
    Comments—

Channels it mentions