𝚂𝚊𝚏𝚎𝚋𝚎𝚝_𝙻𝚒𝚟𝚎

𝚂𝚊𝚏𝚎𝚋𝚎𝚝_𝙻𝚒𝚟𝚎

Username
@safebet_live
Category
Bookmaking
Country
IranIran
Created
, 8 years
Subscribers3,654−45 last week
Avg views per post, 7d689−19.4% vs prev 7d
ERR18.87%last 7 days

Subscribers, 30 days

Oct 19 – Nov 4−45 (−1.2%)

Show as table
DateSubscribers
Oct 19, 20263,699
Oct 20, 20263,686
Oct 21, 20263,684
Oct 22, 20263,670
Oct 23, 20263,660
Oct 24, 20263,697
Oct 25, 20263,715
Oct 26, 20263,711
Oct 27, 20263,704
Oct 28, 20263,699
Oct 29, 20263,689
Oct 30, 20263,685
Oct 31, 20263,687
Nov 1, 20263,680
Nov 2, 20263,668
Nov 3, 20263,660
Nov 4, 20263,654

Average views per post by day

By publication day

Show as table
DateAvg views per post
Oct 13, 2026635
Oct 14, 2026591
Oct 15, 2026633
Oct 17, 2026535
Oct 18, 2026193
Oct 19, 2026385
Oct 20, 2026733
Oct 22, 2026671
Oct 23, 2026688
Oct 24, 2026648
Oct 25, 20261,127
Oct 27, 20261,648
Oct 28, 2026720
Oct 30, 20261,410
Nov 1, 2026905
Nov 2, 2026434
Nov 3, 2026211
Nov 4, 202631

Most viewed this month

  1. 01

    🔥 ۷ انتخاب تکمیلی از بازی‌های امروز 📅 30.10.2026 | SAFE BET ⚽️ ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ الورزبرگ 🆚 ماینتس 🎯 بیشتر از 11.5 خطای ماینتس 💰 ضریب: 1.56 ▫️ ماینتس در فصل جاری بوندس‌لیگا به‌طور میانگین بیش از 12 خطا در هر مسابقه ثبت کرده و از تیم‌های نسبتاً پُرخطای رقابت‌ها محسوب می‌شود. ▫️ الورزبرگ با حرکات سریع، نفوذهای مستقیم و تلاش برای بردن توپ‌های دوم می‌تواند بازیکنان ماینتس را به انجام خطاهای تاکتیکی وادار کند. ▫️ با توجه به سبک درگیری‌های میانه میدان و نیاز ماینتس به متوقف کردن انتقال توپ حریف، رسیدن به حداقل 12 خطا قابل دفاع است؛ هرچند ریتم مسابقه و نحوه قضاوت داور تأثیر زیادی دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ زولته وارخم 🆚 کلوب بروژ 🎯 بیشتر از 0.5 گل کلوب بروژ در نیمه اول 💰 ضریب: 1.39 ▫️ کلوب بروژ در فرم هجومی بسیار خوبی قرار دارد و در 78 درصد بازی‌های بررسی‌شده این فصل، نیمه اول را با برتری به پایان رسانده است. ▫️ زولته وارخم در چهار مسابقه متوالی لیگ هنگام استراحت عقب بوده؛ موضوعی که نشان‌دهنده مشکلات این تیم در کنترل دقایق ابتدایی مسابقات است. ▫️ کیفیت بالاتر خط حمله بروژ، برتری در خلق موقعیت و ضعف دفاعی میزبان، احتمال گلزنی مهمان پیش از پایان 45 دقیقه نخست را تقویت می‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ هلموند اسپورت 🆚 اف‌سی آیندهوون 🎯 حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.40 ▫️ هلموند در 12 بازی لیگ به‌طور میانگین 1.7 گل زده و 2.2 گل دریافت کرده؛ آیندهوون نیز میانگین 2.1 گل خورده در هر مسابقه دارد. ▫️ در 8 مسابقه از 12 بازی هلموند و 9 مسابقه از 12 بازی آیندهوون، حداقل 3 گل ثبت شده که نشان‌دهنده آمار بالای گل در دیدارهای دو تیم است. ▫️ با توجه به ضعف ساختار دفاعی هر دو طرف، رسیدن یکی از تیم‌ها به حداقل 2 گل سناریوی منطقی این مسابقه است و برخلاف شرط گلزنی هر دو تیم، نیازی به گل زدن هر دو طرف نداریم. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ والویک 🆚 آلمیره سیتی 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.39 ▫️ والویک در دو مسابقه اخیر لیگ به نتایج 1-1 رسیده و با وجود توانایی گلزنی، در حفظ دروازه خود موفق نبوده است. ▫️ آلمیره سیتی نیز اخیراً مقابل رودا با وجود برتری 2-0، در نهایت 3-2 شکست خورد؛ نمونه‌ای از توان هجومی مناسب در کنار شکنندگی دفاعی این تیم. ▫️ با توجه به ظرفیت گلزنی هر دو طرف و تمایل والویک به استفاده از امتیاز میزبانی، سناریوی گلزنی متقابل قابل بررسی است؛ البته ضریب 1.39 حاشیه اطمینان زیادی ایجاد نمی‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ لیل 🆚 لانس 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.727 ▫️ لانس در هر سه مسابقه اخیر لیگ به پیروزی رسیده و در هر سه بازی گل خورده است؛ موضوعی که هم قدرت هجومی و هم آسیب‌پذیری دفاعی این تیم را نشان می‌دهد. ▫️ لیل نیز در دو دیدار اخیر لیگ مقابل برست و موناکو به تساوی 1-1 رسیده و در زمین خود برای حفظ موقعیت بالای جدول انگیزه زیادی دارد. ▫️ تقابل دو تیم در دربی شمال فرانسه با توجه به شرایط جدول و کیفیت خط حمله هر دو طرف ظرفیت گلزنی متقابل دارد؛ هرچند حساسیت دربی و نتایج کم‌گل بعضی تقابل‌های قبلی، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ نیس 🆚 رن 🎯 بیشتر از 12.5 شوت تیم رن 💰 ضریب: 1.53 ▫️ رن با میانگین حدود 16 شوت در هر مسابقه لیگ، یکی از تیم‌های فعال فرانسه در خلق موقعیت و اقدام به شوت محسوب می‌شود. ▫️ نیس به‌طور میانگین بیش از 12 شوت در هر بازی دریافت کرده و سبک هجومی رن می‌تواند فشار قابل توجهی روی ساختار دفاعی میزبان ایجاد کند. ▫️ رن برای عبور از این لاین به حداقل 13 شوت نیاز دارد؛ با توجه به تعداد حملات و کیفیت تولید موقعیت این تیم، انتخاب قابل دفاعی است و لزوماً به گلزنی یا پیروزی مهمان وابسته نیست. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ لو آور 🆚 پاری‌سن‌ژرمن 🎯 برد پاری‌سن‌ژرمن + بیشتر از 1.5 گل بازی 💰 ضریب: 1.44 ▫️ پاری‌سن‌ژرمن با پنج پیروزی متوالی در لیگ صدرنشین شده، در حالی که لو آور با چهار شکست پیاپی در انتهای جدول قرار گرفته است. ▫️ اختلاف کیفیت هجومی دو تیم کاملاً محسوس است؛ پاریس در پنج بازی اخیر لیگ 11 گل زده و لو آور در همین بازه 11 گل دریافت کرده است. ▫️ با توجه به برتری فنی پاریس و مشکلات دفاعی میزبان، پیروزی مهمان همراه با ثبت حداقل 2 گل در مسابقه سناریوی مناسبی است؛ البته غیبت چند مهره کلیدی پاریس باید در ارزیابی ریسک لحاظ شود. ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ DMQ32 | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live 😘

    Photo
    Views2.3K
    Forwards21
    Reactions5
    Comments—
  2. 02
    Views1.79K
    Forwards29
    Reactions5
    Comments—
  3. 03

    ⚽️ تحلیل آپشن‌های امروز | ۳ آبان 🔥 🇨🇭 تون – لوگانو ✅ آپشن: بیشتر از ۱.۵ گل لوگانو 📊 ضریب: 1.42 لوگانو با ۳۱ گل زده در ۱۰ مسابقه و میانگین ۳.۱ گل، بهترین خط حمله لیگ سوئیس را در اختیار دارد. در مقابل، تون طی ۱۰ مسابقه ۲۷ گل دریافت کرده و ضعف دفاعی میزبان، شرایط مناسبی برای گلزنی چندباره لوگانو ایجاد می‌کند. 🇨🇭 سیون – لوزان اسپورت ✅ آپشن: برد سیون 📊 ضریب: 1.49 سیون با ۶ برد و ۱۹ امتیاز از ۱۰ مسابقه در رتبه سوم قرار دارد، درحالی‌که لوزان با تنها یک پیروزی و ۶ امتیاز قعرنشین است. لوزان در ۵ بازی اخیر هیچ بردی نداشته و اختلاف فرم دو تیم همراه با امتیاز میزبانی، کفه ترازو را به سود سیون سنگین می‌کند. 🇳🇴 سارپسبورگ – آلسوند ✅ آپشن: بیشتر از ۰.۵ گل سارپسبورگ در نیمه اول 📊 ضریب: 1.52 سارپسبورگ در ۸۲ درصد مسابقات خانگی این فصل طی نیمه اول گلزنی کرده و ۷۵ درصد گل‌های خانگی‌اش در همین نیمه ثبت شده است. آلسوند هم در ۱۱ مسابقه خارج از خانه ۹ گل طی نیمه اول دریافت کرده و آسیب‌پذیری دفاع مهمان، شانس گل زودهنگام میزبان را تقویت می‌کند. 🏴 لیورپول – برایتون ✅ آپشن: بیشتر از ۱۰.۵ شوت برایتون 📊 ضریب: 1.41 برایتون با میانگین ۱۷.۹ شوت در هر مسابقه، دومین تیم برتر لیگ انگلیس از نظر تعداد شوت است و در فاز هجومی عملکرد بسیار خوبی دارد. لیورپول هم میانگین ۱۱.۷ شوت به حریفان داده و با توجه به سبک هجومی و مالکانه برایتون، عبور مهمان از این لاین قابل انتظار است. 🇳🇱 اسپارتا روتردام – آژاکس ✅ آپشن: برد آژاکس 📊 ضریب: 1.477 آژاکس با ۱۸ امتیاز از ۹ مسابقه در رتبه چهارم قرار دارد و طی ۴ بازی خارج از خانه ۱۶ گل زده و تنها ۳ گل دریافت کرده است. برتری کیفیت هجومی و عملکرد خارج از خانه آژاکس در کنار رتبه سیزدهم اسپارتا، شرایط را برای پیروزی مهمان مناسب کرده است. 🇫🇷 مارسی – لوهاور ✅ آپشن: بیشتر از ۹.۵ شوت لوهاور 📊 ضریب: 1.44 لوهاور در ۷ مسابقه ابتدایی لیگ میانگین ۱۵.۷ شوت ثبت کرده و در تمامی این مسابقات از لاین ۱۰.۵ شوت عبور کرده است. مارسی هم به‌طور متوسط ۱۵.۹ شوت به حریفان داده و این تطابق آماری، پشتوانه مناسبی برای انتخاب شوت‌های تیم مهمان محسوب می‌شود.  @Safebet_Live 😘

    Photo
    Views1.74K
    Forwards27
    Reactions6
    Comments—
  4. 04

    🔥 تحلیل ۶ انتخاب اکسترای امروز ⚽️ 🗓 02.11.2026 ━━━━━ ━━━━━━━━━━━━━━ 🇩🇰 سوندریوسکه 🆚 کپنهاگ ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط رو به پایین ▫️ سوندریوسکه در دو مسابقه خانگی اخیر خود مقابل سیلکبورگ و راندرس به‌ترتیب 4 و 4 گل به ثمر رسانده است؛ آماری که نشان می‌دهد این تیم در خانه توانایی تولید موقعیت و گلزنی چندگله را دارد. ▫️ کپنهاگ نیز در پنج مسابقه خارج از خانه لیگ 13 گل زده و میانگین 2.6 گل در هر دیدار ثبت کرده است. کیفیت هجومی مهمان احتمال رسیدن این تیم به حداقل دو گل را تقویت می‌کند. ▫️ مجموعاً دو تیم در پنج مسابقه اخیر خود میانگین بالایی از گل‌های زده و خورده داشته‌اند. با توجه به اینکه تنها رسیدن یکی از تیم‌ها به دو گل کافی است، این بازار نسبت به انتخاب برنده انعطاف بیشتری دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇮🇹 ساسولو 🆚 فیورنتینا ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.333 📊 ریسک: متوسط ▫️ ساسولو در پنج مسابقه اخیر سری‌آ 15 گل دریافت کرده؛ یعنی میانگین 3 گل خورده در هر دیدار. این تیم اخیراً مقابل لاتزیو 6 گل و مقابل فروزینونه 4 گل دریافت کرده است. ▫️ فیورنتینا نیز در همین بازه 10 گل دریافت کرده و پنج مسابقه متوالی بدون کلین‌شیت داشته است. ضعف دفاعی هر دو تیم می‌تواند فرصت مناسبی برای رسیدن یکی از طرفین به حداقل دو گل فراهم کند. ▫️ میانگین گل خورده فصل ساسولو حدود 2.4 و فیورنتینا 2.3 گل در هر مسابقه است. با وجود فرم نامناسب هر دو تیم، آمار دفاعی آن‌ها از سناریوی گلزنی چندگله حداقل یکی از طرفین حمایت می‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇹 بنفیکا 🆚 آلورکا ✅ برد بنفیکا + بیشتر از 2.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط ▫️ بنفیکا در 9 مسابقه ابتدایی لیگ پرتغال 26 گل به ثمر رسانده و با میانگین نزدیک به 2.9 گل در هر بازی، بهترین آمار هجومی لیگ را در اختیار دارد. ▫️ بنفیکا پنج مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته و در این بازه 16 گل زده است. این تیم در چهار مسابقه خانگی لیگ نیز شکست نخورده و سه پیروزی ثبت کرده است. ▫️ اختلاف کیفیت هجومی دو تیم، فرم مناسب بنفیکا و امتیاز میزبانی از پیروزی میزبان حمایت می‌کند. با این حال، برای موفقیت این آپشن علاوه بر برد بنفیکا، ثبت حداقل 3 گل در کل مسابقه ضروری است و پیروزی 2-0 کافی نخواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 رادومیاک رادوم 🆚 اشلانسک وروتسواف ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.42 📊 ریسک: متوسط ▫️ رادومیاک در آخرین مسابقه لیگ مقابل پوگون با نتیجه 4-3 شکست خورد و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین 3 گل و لخ پوزنان 5 گل دریافت کرده بود. ▫️ اشلانسک وروتسواف در بازی اخیر خود 2-0 به پیروزی رسید و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین دو گل به ثمر رساند. بنابراین مهمان نیز ظرفیت گلزنی چندگله را نشان داده است. ▫️ مدل آماری مسابقه احتمال ثبت بالای 2.5 گل را حدود 58 درصد برآورد می‌کند. با توجه به مشکلات دفاعی رادومیاک و توان گلزنی هر دو تیم، رسیدن حداقل یکی از طرفین به دو گل سناریوی قابل بررسی است. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 راکوف چستوخووا 🆚 پوگون شچچین ✅ بیشتر از 1 گل تیم پوگون 💰 ضریب: 1.49 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ پوگون در پنج مسابقه اخیر لیگ به پنج پیروزی متوالی رسیده و در مجموع 11 مسابقه ابتدایی فصل 19 گل به ثمر رسانده است؛ میانگینی نزدیک به 1.73 گل در هر بازی. ▫️ در سمت مقابل، راکوف چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر لیگ را با شکست پشت سر گذاشته و در این بازه مقابل کاتوویتسه 4 گل و مقابل کرونا کیلتسه 3 گل دریافت کرده است. ▫️ روند هجومی پوگون و مشکلات دفاعی راکوف از گلزنی مهمان حمایت می‌کند؛ با این حال، رسیدن پوگون به دو گل چالش اصلی انتخاب است. در لاین آسیایی 1 گل، ثبت دقیقاً یک گل باعث برگشت مبلغ شرط می‌شود و دو گل یا بیشتر برد کامل خواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇧🇬 اردا کارجالی 🆚 سپتموری صوفیه ✅ اردا نبازد (1X) + بیشتر از 1.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.61 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ سپتموری صوفیه در 12 مسابقه لیگ 23 گل دریافت کرده و با میانگین نزدیک به 1.9 گل خورده، یکی از ساختارهای دفاعی آسیب‌پذیر رقابت‌ها را داشته است. ▫️ اردا در 9 تقابل قبلی با سپتموری به 6 پیروزی رسیده است. میزبان با استفاده از امتیاز میزبانی فرصت مناسبی برای کسب امتیاز مقابل حریفی دارد که پنج مسابقه اخیر خود را واگذار کرده است. ▫️ انتخاب ترکیبی نیازمند شکست‌ناپذیری اردا و ثبت حداقل دو گل در کل مسابقه است. با وجود وضعیت نامناسب سپتموری، اردا نیز در پنج بازی اخیر خود پیروز نشده؛ بنابراین احتمال نتیجه کم‌گل و ریسک بخش گل‌های مسابقه باید در نظر گرفته شود.  ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ SAFE BET | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live

    Photoedited
    Views1.67K
    Forwards17
    Reactions5
    Comments—
  5. 05

    ⚽️ تحلیل آپشن‌های امروز | ۵ آبان 🔥 🇩🇪 کلن – یونیون برلین ✅ بیشتر از ۵ کرنر کلن | ضریب 1.45 کلن در ۴ میزبانی این فصل بوندسلیگا میانگین ۶.۵ کرنر ثبت کرده و یونیون برلین خارج از خانه به‌طور متوسط ۸ کرنر به حریفان داده است. سبک هجومی کلن و فشار از کناره‌ها در کنار آسیب‌پذیری دفاعی یونیون، شرایط آماری مناسبی برای عبور از این لاین ایجاد می‌کند. 🇩🇪 الورسبرگ – دارمشتات ✅ بیشتر از ۲ گل الورسبرگ | ضریب 1.59 الورسبرگ در آخرین میزبانی خود مقابل آگزبورگ ۴ گل زد و با خلق ۵.۰۵ امید گل، توانایی بالای خط حمله‌اش را نشان داد. دارمشتات پس از ۹ هفته در قعر جدول بوندسلیگای ۲ قرار دارد و ضعف عملکرد مهمان، فرصت مناسبی برای گلزنی چندباره میزبان فراهم می‌کند. 🇩🇪 زوننهوف – آگزبورگ ✅ بیشتر از ۵.۵ شوت در چارچوب آگزبورگ | ضریب 1.59 آگزبورگ با میانگین ۱۵.۵ شوت و ۵.۸ شوت در چارچوب، از نظر حجم موقعیت‌سازی ظرفیت رسیدن به این لاین را دارد. اختلاف سطح دو تیم و رویارویی با حریفی از دسته سوم، فرصت افزایش حملات آگزبورگ را فراهم می‌کند؛ هرچند فرم اخیر مهمان ایده‌آل نیست. 🇩🇪 هامبورگ – فرانکفورت ✅ حداقل یکی از تیم‌ها بیشتر از ۱.۵ گل بزند | ضریب 1.32 هامبورگ در هفته‌های اخیر بردهای ۳-۲ و ۲-۱ داشته و فرانکفورت هم در دو شکست این فصل مقابل لایپزیگ و آگزبورگ مجموعاً ۱۰ گل دریافت کرده است. آسیب‌پذیری دفاعی دو تیم در کنار ماهیت حذفی مسابقه، احتمال گلزنی حداقل دوگله یکی از طرفین را تقویت می‌کند. 🇧🇬 آردا کارژالی – لفسکی صوفیه ✅ دبل‌شانس لفسکی (X2) + بالای ۱.۵ گل | ضریب 1.64 لفسکی با ۹ برد و یک مساوی از ۱۰ مسابقه، ۲۳ گل زده و فقط ۴ گل دریافت کرده؛ در مقابل آردا طی ۱۱ بازی ۱۷ گل خورده است. لفسکی در ۵ سفر لیگ شکست نخورده و ۴ برد داشته؛ برتری فرم مهمان همراه با میانگین ۱.۸ گل خانگی آردا، از این آپشن ترکیبی حمایت می‌کند. @Safebet_Live 😘

    Photoedited
    Views1.65K
    Forwards25
    Reactions7
    Comments—

Latest posts

#1159Photo
Views31−95%vs avg
Forwards0
Reactions—
Comments—
#1158Photo

🔥 تحلیل ۶ انتخاب اکسترای امروز ⚽️ 🏆 UEFA CHAMPIONS LEAGUE 📅 03.11.2026 ━━━━━━━━━━━━━━ 🇹🇷 گالاتاسرای 🆚 اشتوتگارت ✅ شانس دوبرابر گالاتاسرای (1X) 💰 ضریب: 1.365 📊 ریسک: متوسط ▫️ گالاتاسرای در آخرین مسابقه اروپایی خود موفق شد لیل فرانسه را در زمین حریف با نتیجه 4-2 شکست دهد. این تیم در سه مسابقه لیگ قهرمانان 6 گل زده و ظرفیت هجومی بالایی از خود نشان داده است. ▫️ اشتوتگارت نیز شرایط خوبی دارد و با کسب 7 امتیاز از سه مسابقه، هنوز شکست نخورده است. مهمان در این سه بازی تنها 2 گل دریافت کرده و ساختار دفاعی منسجمی داشته است. ▫️ امتیاز میزبانی و قدرت هجومی گالاتاسرای می‌تواند مقابل دفاع منظم اشتوتگارت تعیین‌کننده باشد. با توجه به کیفیت حریف آلمانی، انتخاب 1X منطقی‌تر از برد مستقیم میزبان به نظر می‌رسد. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇺🇦 شاختار دونتسک 🆚 اسپورتینگ لیسبون ✅ بیشتر از 11.5 خطای شاختار 💰 ضریب: 1.49 📊 ریسک: متوسط ▫️ شاختار در سه مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان مجموعاً 41 خطا مرتکب شده که میانگین 13.7 خطا در هر مسابقه است؛ آماری بالاتر از لاین پیشنهادی. ▫️ اسپورتینگ با بازی ترکیبی، گردش توپ و استفاده از فضاهای بین خطوط می‌تواند شاختار را به درگیری‌های بیشتر در میانه میدان و انجام خطاهای تاکتیکی وادار کند. ▫️ شاختار مقابل حریفی که در سه مسابقه اروپایی 7 گل زده، احتمالاً دقایقی را تحت فشار سپری خواهد کرد. عبور از مرز 11.5 خطا با میانگین فعلی تیم همخوانی دارد، هرچند قضاوت داور و مالکیت توپ روی این بازار اثرگذار است. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇪🇸 ویارئال 🆚 پاری‌سن‌ژرمن ✅ بیشتر از 0.5 شوت در چارچوب دزیره دوئه 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط ▫️ دزیره دوئه در دو مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً 5 شوت ثبت کرده که 3 مورد آن در چارچوب بوده است؛ یعنی میانگین 1.5 شوت در چارچوب به ازای هر مسابقه. ▫️ این بازیکن مقابل منچسترسیتی یک شوت در چارچوب و برابر بارسلونا 2 شوت در چارچوب ثبت کرد. بنابراین در هر دو حضور اروپایی خود از لاین پیشنهادی عبور کرده است. ▫️ پاریس در سه مسابقه نخست 14 گل به ثمر رسانده و ویارئال نیز در همین بازه 10 گل دریافت کرده است. قدرت هجومی پاریس فرصت مناسبی برای شوت‌زنی دوئه فراهم می‌کند؛ البته میزان دقایق حضور او ریسک اصلی این آپشن است. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇦🇹 لاسک لینتس 🆚 اسلوان براتیسلاوا ✅ هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.54 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ لاسک در سه مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان 6 گل زده و 9 گل دریافت کرده است. این تیم مقابل لیورپول با وجود شکست 6-3 موفق به ثبت سه گل شد و در بازی اخیر نیز اسپورتینگ را 3-2 شکست داد. ▫️ اسلوان براتیسلاوا شرایط ضعیفی دارد و در سه مسابقه ابتدایی 13 گل دریافت کرده است. این آمار نشان می‌دهد که میزبان فرصت مناسبی برای گلزنی مقابل ساختار دفاعی آسیب‌پذیر مهمان خواهد داشت. ▫️ نقطه ریسک انتخاب، گلزنی اسلوان است؛ تیمی که در سه بازی اروپایی فقط یک گل زده است. با این حال، دریافت 9 گل توسط لاسک نشان می‌دهد که دفاع میزبان نیز آسیب‌پذیر است و امکان گلزنی مهمان وجود دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇳🇱 فاینورد 🆚 اینتر ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.25 📊 ریسک: متوسط ▫️ فاینورد در سه مسابقه اروپایی 4 گل زده و 8 گل دریافت کرده است. این تیم مقابل بارسلونا 5 گل خورد و در دیدار خانگی برابر کومو به پیروزی 3-2 رسید. ▫️ اینتر نیز با وجود کیفیت دفاعی مناسب، در سه بازی نخست 7 گل دریافت کرده و مقابل کلوب بروژ با نتیجه 4-3 شکست خورده است. این موضوع نشان می‌دهد که دفاع مهمان هم در مسابقات پرفشار آسیب‌پذیر است. ▫️ با توجه به قابلیت هجومی دو تیم و مشکلات دفاعی ثبت‌شده، رسیدن حداقل یکی از طرفین به 2 گل سناریوی قابل بررسی است. این بازار نیازی به گلزنی هر دو تیم ندارد و حتی نتیجه 2-0 نیز برای موفقیت انتخاب کافی خواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇪🇸 بارسلونا 🆚 استون ویلا ✅ بیشتر از 1 گل بارسلونا در نیمه اول 💰 ضریب: 1.49 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ بارسلونا در سه مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان 11 گل زده و میانگین 3.67 گل در هر بازی ثبت کرده است. این تیم مقابل فاینورد 5 گل و برابر گالاتاسرای 4 گل به ثمر رسانده است. ▫️ استون ویلا نیز در سه مسابقه نخست 12 گل زده و 3 گل دریافت کرده است. سبک هجومی دو تیم و تمایل آن‌ها به فشار از ابتدای مسابقه می‌تواند به ایجاد موقعیت‌های زودهنگام کمک کند. ▫️ بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود به دنبال بازگشت به مسیر پیروزی اروپایی است. با این حال، این انتخاب به دو گل بارسلونا در همان نیمه اول نیاز دارد؛ در لاین آسیایی 1 گل، ثبت دقیقاً یک گل باعث برگشت مبلغ شرط خواهد شد. ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ SAFE BET | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live

Open in Telegram
Views307−54%vs avg
Forwards4
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h186
13 h307
  1. After 1 hour186
  2. Total to date307
#1157Photo
Views114−83%vs avg
Forwards0
Reactions3
Comments—
#1156Photoedited

🔥 تحلیل ۶ انتخاب اکسترای امروز ⚽️ 🗓 02.11.2026 ━━━━━━━━━━━━━━ 🇩🇰 سوندریوسکه 🆚 کپنهاگ ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط رو به پایین ▫️ سوندریوسکه در دو مسابقه خانگی اخیر خود مقابل سیلکبورگ و راندرس به‌ترتیب 4 و 4 گل به ثمر رسانده است؛ آماری که نشان می‌دهد این تیم در خانه توانایی تولید موقعیت و گلزنی چندگله را دارد. ▫️ کپنهاگ نیز در پنج مسابقه خارج از خانه لیگ 13 گل زده و میانگین 2.6 گل در هر دیدار ثبت کرده است. کیفیت هجومی مهمان احتمال رسیدن این تیم به حداقل دو گل را تقویت می‌کند. ▫️ مجموعاً دو تیم در پنج مسابقه اخیر خود میانگین بالایی از گل‌های زده و خورده داشته‌اند. با توجه به اینکه تنها رسیدن یکی از تیم‌ها به دو گل کافی است، این بازار نسبت به انتخاب برنده انعطاف بیشتری دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇮🇹 ساسولو 🆚 فیورنتینا ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.333 📊 ریسک: متوسط ▫️ ساسولو در پنج مسابقه اخیر سری‌آ 15 گل دریافت کرده؛ یعنی میانگین 3 گل خورده در هر دیدار. این تیم اخیراً مقابل لاتزیو 6 گل و مقابل فروزینونه 4 گل دریافت کرده است. ▫️ فیورنتینا نیز در همین بازه 10 گل دریافت کرده و پنج مسابقه متوالی بدون کلین‌شیت داشته است. ضعف دفاعی هر دو تیم می‌تواند فرصت مناسبی برای رسیدن یکی از طرفین به حداقل دو گل فراهم کند. ▫️ میانگین گل خورده فصل ساسولو حدود 2.4 و فیورنتینا 2.3 گل در هر مسابقه است. با وجود فرم نامناسب هر دو تیم، آمار دفاعی آن‌ها از سناریوی گلزنی چندگله حداقل یکی از طرفین حمایت می‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇹 بنفیکا 🆚 آلورکا ✅ برد بنفیکا + بیشتر از 2.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط ▫️ بنفیکا در 9 مسابقه ابتدایی لیگ پرتغال 26 گل به ثمر رسانده و با میانگین نزدیک به 2.9 گل در هر بازی، بهترین آمار هجومی لیگ را در اختیار دارد. ▫️ بنفیکا پنج مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته و در این بازه 16 گل زده است. این تیم در چهار مسابقه خانگی لیگ نیز شکست نخورده و سه پیروزی ثبت کرده است. ▫️ اختلاف کیفیت هجومی دو تیم، فرم مناسب بنفیکا و امتیاز میزبانی از پیروزی میزبان حمایت می‌کند. با این حال، برای موفقیت این آپشن علاوه بر برد بنفیکا، ثبت حداقل 3 گل در کل مسابقه ضروری است و پیروزی 2-0 کافی نخواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 رادومیاک رادوم 🆚 اشلانسک وروتسواف ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.42 📊 ریسک: متوسط ▫️ رادومیاک در آخرین مسابقه لیگ مقابل پوگون با نتیجه 4-3 شکست خورد و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین 3 گل و لخ پوزنان 5 گل دریافت کرده بود. ▫️ اشلانسک وروتسواف در بازی اخیر خود 2-0 به پیروزی رسید و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین دو گل به ثمر رساند. بنابراین مهمان نیز ظرفیت گلزنی چندگله را نشان داده است. ▫️ مدل آماری مسابقه احتمال ثبت بالای 2.5 گل را حدود 58 درصد برآورد می‌کند. با توجه به مشکلات دفاعی رادومیاک و توان گلزنی هر دو تیم، رسیدن حداقل یکی از طرفین به دو گل سناریوی قابل بررسی است. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 راکوف چستوخووا 🆚 پوگون شچچین ✅ بیشتر از 1 گل تیم پوگون 💰 ضریب: 1.49 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ پوگون در پنج مسابقه اخیر لیگ به پنج پیروزی متوالی رسیده و در مجموع 11 مسابقه ابتدایی فصل 19 گل به ثمر رسانده است؛ میانگینی نزدیک به 1.73 گل در هر بازی. ▫️ در سمت مقابل، راکوف چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر لیگ را با شکست پشت سر گذاشته و در این بازه مقابل کاتوویتسه 4 گل و مقابل کرونا کیلتسه 3 گل دریافت کرده است. ▫️ روند هجومی پوگون و مشکلات دفاعی راکوف از گلزنی مهمان حمایت می‌کند؛ با این حال، رسیدن پوگون به دو گل چالش اصلی انتخاب است. در لاین آسیایی 1 گل، ثبت دقیقاً یک گل باعث برگشت مبلغ شرط می‌شود و دو گل یا بیشتر برد کامل خواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇧🇬 اردا کارجالی 🆚 سپتموری صوفیه ✅ اردا نبازد (1X) + بیشتر از 1.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.61 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ سپتموری صوفیه در 12 مسابقه لیگ 23 گل دریافت کرده و با میانگین نزدیک به 1.9 گل خورده، یکی از ساختارهای دفاعی آسیب‌پذیر رقابت‌ها را داشته است. ▫️ اردا در 9 تقابل قبلی با سپتموری به 6 پیروزی رسیده است. میزبان با استفاده از امتیاز میزبانی فرصت مناسبی برای کسب امتیاز مقابل حریفی دارد که پنج مسابقه اخیر خود را واگذار کرده است. ▫️ انتخاب ترکیبی نیازمند شکست‌ناپذیری اردا و ثبت حداقل دو گل در کل مسابقه است. با وجود وضعیت نامناسب سپتموری، اردا نیز در پنج بازی اخیر خود پیروز نشده؛ بنابراین احتمال نتیجه کم‌گل و ریسک بخش گل‌های مسابقه باید در نظر گرفته شود. کد وانیکس : 6PHSM ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ SAFE BET | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live

Open in Telegram
Views434−35%vs avg
Forwards3
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h227
16 h293
28 h434
  1. After 24 hours434
  2. Total to date434
#1155Photoedited

🔥 تحلیل ۶ انتخاب اکسترای امروز ⚽️ 🗓 02.11.2026 ━━━━━ ━━━━━━━━━━━━━━ 🇩🇰 سوندریوسکه 🆚 کپنهاگ ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط رو به پایین ▫️ سوندریوسکه در دو مسابقه خانگی اخیر خود مقابل سیلکبورگ و راندرس به‌ترتیب 4 و 4 گل به ثمر رسانده است؛ آماری که نشان می‌دهد این تیم در خانه توانایی تولید موقعیت و گلزنی چندگله را دارد. ▫️ کپنهاگ نیز در پنج مسابقه خارج از خانه لیگ 13 گل زده و میانگین 2.6 گل در هر دیدار ثبت کرده است. کیفیت هجومی مهمان احتمال رسیدن این تیم به حداقل دو گل را تقویت می‌کند. ▫️ مجموعاً دو تیم در پنج مسابقه اخیر خود میانگین بالایی از گل‌های زده و خورده داشته‌اند. با توجه به اینکه تنها رسیدن یکی از تیم‌ها به دو گل کافی است، این بازار نسبت به انتخاب برنده انعطاف بیشتری دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇮🇹 ساسولو 🆚 فیورنتینا ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.333 📊 ریسک: متوسط ▫️ ساسولو در پنج مسابقه اخیر سری‌آ 15 گل دریافت کرده؛ یعنی میانگین 3 گل خورده در هر دیدار. این تیم اخیراً مقابل لاتزیو 6 گل و مقابل فروزینونه 4 گل دریافت کرده است. ▫️ فیورنتینا نیز در همین بازه 10 گل دریافت کرده و پنج مسابقه متوالی بدون کلین‌شیت داشته است. ضعف دفاعی هر دو تیم می‌تواند فرصت مناسبی برای رسیدن یکی از طرفین به حداقل دو گل فراهم کند. ▫️ میانگین گل خورده فصل ساسولو حدود 2.4 و فیورنتینا 2.3 گل در هر مسابقه است. با وجود فرم نامناسب هر دو تیم، آمار دفاعی آن‌ها از سناریوی گلزنی چندگله حداقل یکی از طرفین حمایت می‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇹 بنفیکا 🆚 آلورکا ✅ برد بنفیکا + بیشتر از 2.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.33 📊 ریسک: متوسط ▫️ بنفیکا در 9 مسابقه ابتدایی لیگ پرتغال 26 گل به ثمر رسانده و با میانگین نزدیک به 2.9 گل در هر بازی، بهترین آمار هجومی لیگ را در اختیار دارد. ▫️ بنفیکا پنج مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته و در این بازه 16 گل زده است. این تیم در چهار مسابقه خانگی لیگ نیز شکست نخورده و سه پیروزی ثبت کرده است. ▫️ اختلاف کیفیت هجومی دو تیم، فرم مناسب بنفیکا و امتیاز میزبانی از پیروزی میزبان حمایت می‌کند. با این حال، برای موفقیت این آپشن علاوه بر برد بنفیکا، ثبت حداقل 3 گل در کل مسابقه ضروری است و پیروزی 2-0 کافی نخواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 رادومیاک رادوم 🆚 اشلانسک وروتسواف ✅ حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.42 📊 ریسک: متوسط ▫️ رادومیاک در آخرین مسابقه لیگ مقابل پوگون با نتیجه 4-3 شکست خورد و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین 3 گل و لخ پوزنان 5 گل دریافت کرده بود. ▫️ اشلانسک وروتسواف در بازی اخیر خود 2-0 به پیروزی رسید و پیش از آن نیز مقابل موتور لوبلین دو گل به ثمر رساند. بنابراین مهمان نیز ظرفیت گلزنی چندگله را نشان داده است. ▫️ مدل آماری مسابقه احتمال ثبت بالای 2.5 گل را حدود 58 درصد برآورد می‌کند. با توجه به مشکلات دفاعی رادومیاک و توان گلزنی هر دو تیم، رسیدن حداقل یکی از طرفین به دو گل سناریوی قابل بررسی است. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇵🇱 راکوف چستوخووا 🆚 پوگون شچچین ✅ بیشتر از 1 گل تیم پوگون 💰 ضریب: 1.49 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ پوگون در پنج مسابقه اخیر لیگ به پنج پیروزی متوالی رسیده و در مجموع 11 مسابقه ابتدایی فصل 19 گل به ثمر رسانده است؛ میانگینی نزدیک به 1.73 گل در هر بازی. ▫️ در سمت مقابل، راکوف چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر لیگ را با شکست پشت سر گذاشته و در این بازه مقابل کاتوویتسه 4 گل و مقابل کرونا کیلتسه 3 گل دریافت کرده است. ▫️ روند هجومی پوگون و مشکلات دفاعی راکوف از گلزنی مهمان حمایت می‌کند؛ با این حال، رسیدن پوگون به دو گل چالش اصلی انتخاب است. در لاین آسیایی 1 گل، ثبت دقیقاً یک گل باعث برگشت مبلغ شرط می‌شود و دو گل یا بیشتر برد کامل خواهد بود. ━━━━━━━━━━━━━━ 🇧🇬 اردا کارجالی 🆚 سپتموری صوفیه ✅ اردا نبازد (1X) + بیشتر از 1.5 گل مسابقه 💰 ضریب: 1.61 📊 ریسک: متوسط رو به بالا ▫️ سپتموری صوفیه در 12 مسابقه لیگ 23 گل دریافت کرده و با میانگین نزدیک به 1.9 گل خورده، یکی از ساختارهای دفاعی آسیب‌پذیر رقابت‌ها را داشته است. ▫️ اردا در 9 تقابل قبلی با سپتموری به 6 پیروزی رسیده است. میزبان با استفاده از امتیاز میزبانی فرصت مناسبی برای کسب امتیاز مقابل حریفی دارد که پنج مسابقه اخیر خود را واگذار کرده است. ▫️ انتخاب ترکیبی نیازمند شکست‌ناپذیری اردا و ثبت حداقل دو گل در کل مسابقه است. با وجود وضعیت نامناسب سپتموری، اردا نیز در پنج بازی اخیر خود پیروز نشده؛ بنابراین احتمال نتیجه کم‌گل و ریسک بخش گل‌های مسابقه باید در نظر گرفته شود.  ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ SAFE BET | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live

Open in Telegram
Views1,670+151%vs avg
Forwards17
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h745
18 h975
30 h1,360
66 h1,670
  1. After 6 hours745
  2. After 24 hours975
  3. Total to date1,670
#1154Photo
Views139−79%vs avg
Forwards0
Reactions1
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h11
12 h97
25 h105
73 h139
  1. After 1 hour11
  2. After 24 hours105
  3. Total to date139
#1153Photo

🔥 ۷ انتخاب تکمیلی از بازی‌های امروز 📅 30.10.2026 | SAFE BET ⚽️ ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ الورزبرگ 🆚 ماینتس 🎯 بیشتر از 11.5 خطای ماینتس 💰 ضریب: 1.56 ▫️ ماینتس در فصل جاری بوندس‌لیگا به‌طور میانگین بیش از 12 خطا در هر مسابقه ثبت کرده و از تیم‌های نسبتاً پُرخطای رقابت‌ها محسوب می‌شود. ▫️ الورزبرگ با حرکات سریع، نفوذهای مستقیم و تلاش برای بردن توپ‌های دوم می‌تواند بازیکنان ماینتس را به انجام خطاهای تاکتیکی وادار کند. ▫️ با توجه به سبک درگیری‌های میانه میدان و نیاز ماینتس به متوقف کردن انتقال توپ حریف، رسیدن به حداقل 12 خطا قابل دفاع است؛ هرچند ریتم مسابقه و نحوه قضاوت داور تأثیر زیادی دارد. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ زولته وارخم 🆚 کلوب بروژ 🎯 بیشتر از 0.5 گل کلوب بروژ در نیمه اول 💰 ضریب: 1.39 ▫️ کلوب بروژ در فرم هجومی بسیار خوبی قرار دارد و در 78 درصد بازی‌های بررسی‌شده این فصل، نیمه اول را با برتری به پایان رسانده است. ▫️ زولته وارخم در چهار مسابقه متوالی لیگ هنگام استراحت عقب بوده؛ موضوعی که نشان‌دهنده مشکلات این تیم در کنترل دقایق ابتدایی مسابقات است. ▫️ کیفیت بالاتر خط حمله بروژ، برتری در خلق موقعیت و ضعف دفاعی میزبان، احتمال گلزنی مهمان پیش از پایان 45 دقیقه نخست را تقویت می‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ هلموند اسپورت 🆚 اف‌سی آیندهوون 🎯 حداقل یک تیم بیشتر از 1.5 گل بزند 💰 ضریب: 1.40 ▫️ هلموند در 12 بازی لیگ به‌طور میانگین 1.7 گل زده و 2.2 گل دریافت کرده؛ آیندهوون نیز میانگین 2.1 گل خورده در هر مسابقه دارد. ▫️ در 8 مسابقه از 12 بازی هلموند و 9 مسابقه از 12 بازی آیندهوون، حداقل 3 گل ثبت شده که نشان‌دهنده آمار بالای گل در دیدارهای دو تیم است. ▫️ با توجه به ضعف ساختار دفاعی هر دو طرف، رسیدن یکی از تیم‌ها به حداقل 2 گل سناریوی منطقی این مسابقه است و برخلاف شرط گلزنی هر دو تیم، نیازی به گل زدن هر دو طرف نداریم. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ والویک 🆚 آلمیره سیتی 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.39 ▫️ والویک در دو مسابقه اخیر لیگ به نتایج 1-1 رسیده و با وجود توانایی گلزنی، در حفظ دروازه خود موفق نبوده است. ▫️ آلمیره سیتی نیز اخیراً مقابل رودا با وجود برتری 2-0، در نهایت 3-2 شکست خورد؛ نمونه‌ای از توان هجومی مناسب در کنار شکنندگی دفاعی این تیم. ▫️ با توجه به ظرفیت گلزنی هر دو طرف و تمایل والویک به استفاده از امتیاز میزبانی، سناریوی گلزنی متقابل قابل بررسی است؛ البته ضریب 1.39 حاشیه اطمینان زیادی ایجاد نمی‌کند. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ لیل 🆚 لانس 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.727 ▫️ لانس در هر سه مسابقه اخیر لیگ به پیروزی رسیده و در هر سه بازی گل خورده است؛ موضوعی که هم قدرت هجومی و هم آسیب‌پذیری دفاعی این تیم را نشان می‌دهد. ▫️ لیل نیز در دو دیدار اخیر لیگ مقابل برست و موناکو به تساوی 1-1 رسیده و در زمین خود برای حفظ موقعیت بالای جدول انگیزه زیادی دارد. ▫️ تقابل دو تیم در دربی شمال فرانسه با توجه به شرایط جدول و کیفیت خط حمله هر دو طرف ظرفیت گلزنی متقابل دارد؛ هرچند حساسیت دربی و نتایج کم‌گل بعضی تقابل‌های قبلی، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ نیس 🆚 رن 🎯 بیشتر از 12.5 شوت تیم رن 💰 ضریب: 1.53 ▫️ رن با میانگین حدود 16 شوت در هر مسابقه لیگ، یکی از تیم‌های فعال فرانسه در خلق موقعیت و اقدام به شوت محسوب می‌شود. ▫️ نیس به‌طور میانگین بیش از 12 شوت در هر بازی دریافت کرده و سبک هجومی رن می‌تواند فشار قابل توجهی روی ساختار دفاعی میزبان ایجاد کند. ▫️ رن برای عبور از این لاین به حداقل 13 شوت نیاز دارد؛ با توجه به تعداد حملات و کیفیت تولید موقعیت این تیم، انتخاب قابل دفاعی است و لزوماً به گلزنی یا پیروزی مهمان وابسته نیست. ━━━━━━━━━━━━━━ ⚽️ لو آور 🆚 پاری‌سن‌ژرمن 🎯 برد پاری‌سن‌ژرمن + بیشتر از 1.5 گل بازی 💰 ضریب: 1.44 ▫️ پاری‌سن‌ژرمن با پنج پیروزی متوالی در لیگ صدرنشین شده، در حالی که لو آور با چهار شکست پیاپی در انتهای جدول قرار گرفته است. ▫️ اختلاف کیفیت هجومی دو تیم کاملاً محسوس است؛ پاریس در پنج بازی اخیر لیگ 11 گل زده و لو آور در همین بازه 11 گل دریافت کرده است. ▫️ با توجه به برتری فنی پاریس و مشکلات دفاعی میزبان، پیروزی مهمان همراه با ثبت حداقل 2 گل در مسابقه سناریوی مناسبی است؛ البته غیبت چند مهره کلیدی پاریس باید در ارزیابی ریسک لحاظ شود. ━━━━━━━━━━━━━━ ✅ DMQ32 | انتخاب‌های تکمیلی امروز @Safebet_Live 😘

Open in Telegram
Views2,299+246%vs avg
Forwards21
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h718
14 h1,519
75 h2,299
  1. Total to date2,299
#1151Photo

⚽️ تحلیل آپشن‌های امروز | ۶ آبان 🔥 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 منچسترسیتی – برایتون ✅ بیشتر از ۱۰.۵ شوت برایتون | ضریب 1.52 برایتون این فصل میانگین ۲۰.۸ شوت در هر مسابقه ثبت کرده و در تمام ۱۲ بازی بررسی‌شده از لاین ۱۰.۵ شوت عبور کرده است. سبک مالکانه و هجومی برایتون حتی مقابل حریفان قدرتمند هم فرصت شوت‌زنی ایجاد می‌کند؛ البته احتمال روتاسیون در جام اتحادیه باید لحاظ شود. 🇮🇹 پارما – اودینزه ✅ بیشتر از ۳.۵ آفساید مجموع بازی | ضریب 1.43 حریفان پارما این فصل به‌طور متوسط ۲.۶ و حریفان اودینزه ۳.۵ بار در هر مسابقه در تله آفساید گرفتار شده‌اند. این آمار نشان‌دهنده ظرفیت دو خط دفاعی برای آفسایدگیری است، اما میانگین آفساید خود دو تیم پایین‌تر بوده و این لاین ریسک قابل‌توجهی دارد. 🇮🇹 مونزا – ناپولی ✅ هر دو تیم گل می‌زنند؛ بله | ضریب 1.615 مونزا در هر ۸ مسابقه لیگ گل زده و در ۷ بازی از این ۸ مسابقه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. ناپولی میانگین ۱.۹ امید گل در هر مسابقه دارد و مونزا نیز با میانگین ۲.۳ گل دریافتی، شرایط مناسبی برای گلزنی مهمان فراهم کرده است. 🇳🇴 کریستیان‌سوند – آلسوند ✅ هر دو تیم گل می‌زنند؛ بله | ضریب 1.40 دو تیم همین ۱۷ اکتبر مقابل یکدیگر قرار گرفتند که آلسوند با نتیجه ۴-۱ پیروز شد؛ تقابل قبلی فصل هم ۱-۱ تمام شده بود. در ۸ مسابقه از ۱۰ بازی اخیر آلسوند هر دو تیم گل زده‌اند و سابقه رودررو نیز از تکرار گلزنی دوطرفه حمایت می‌کند. 🇷🇸 رادنیکی نیش – پارتیزان بلگراد ✅ هر دو تیم گل می‌زنند؛ بله | ضریب 1.56 پارتیزان در بازی‌های خارج خانه اخیر میانگین ۲.۵ گل زده و ۱.۵ گل دریافت کرده و عملکرد هجومی خوبی در کنار آسیب‌پذیری دفاعی داشته است. مدل آماری این دیدار مجموع امید گل دو تیم را نزدیک ۳ گل برآورد کرده و احتمال گلزنی دوطرفه را حدود ۵۸ درصد می‌داند. 🇸🇮 نفتا لنداوا – آلومینی ✅ هر دو تیم گل می‌زنند؛ بله | ضریب 1.57 در هر ۴ تقابل اخیر دو تیم، هر دو موفق به گلزنی شده‌اند و آخرین رویارویی آن‌ها نیز با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است. نفتا در خانه میانگین ۲ گل زده و ۱.۸ گل خورده دارد؛ آلومینی هم خارج از خانه میانگین ۲.۲ گل زده ثبت کرده که از این انتخاب حمایت می‌کند. @Safebet_Live 😘✅

Open in Telegram
Views1,643+147%vs avg
Forwards20
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h639
6 h1,157
10 h1,313
28 h1,643
  1. After 1 hour639
  2. After 6 hours1,157
  3. After 24 hours1,643
  4. Total to date1,643

All posts

Connections