Posts of 🔰𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏🔰

newest first

#27040Photoalbum
Views1,136−37%vs avg
Forwards1
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h119
10 h1,136
  1. After 1 hour119
  2. Total to date1,136
#27039Photo
Views1,402−22%vs avg
Forwards13
Reactions18
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h549
11 h1,402
  1. After 1 hour549
  2. Total to date1,402
#27038Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :17QXP 🚩بیشتر از 8.5 یا 9.5شوت اسلووان 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ لاسک لینتس – اسلوان براتیسلاوا 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۸.۵ شوت اسلوان | ضریب 1.44 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۹.۵ شوت اسلوان | ضریب 1.71 📊 اسلوان براتیسلاوا در ۹ مسابقه اروپایی این فصل میانگین ۱۰.۷ شوت داشته است. این تیم در سه مسابقه مرحله لیگ مقابل پاری‌سن‌ژرمن، اشتوتگارت و رم به‌ترتیب ۹، ۱۵ و تنها ۱ شوت ثبت کرده؛ آماری که نوسان قابل‌توجه عملکرد هجومی تیم را نشان می‌دهد. ⚽ لاسک در سه مسابقه مرحله لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۷ شوت به حریفان داده است. این آمار از نظر ظرفیت ایجاد موقعیت برای اسلوان امیدوارکننده است، به‌خصوص اگر تیم مهمان بتواند در انتقال‌های سریع و حملات مستقیم موفق عمل کند. 📈 با وجود آمار دفاعی لاسک، عملکرد ضعیف اسلوان مقابل رم یک هشدار جدی است. خط ۸.۵ تنها به ۹ شوت نیاز دارد، اما برای عبور از ۹.۵ باید حداقل ۱۰ شوت ثبت شود و این اختلاف در مسابقات خارج از خانه اهمیت دارد. ✅ ارزیابی: B برای ۸.۵ | C برای ۹.۵ 💎 خط ۸.۵ انتخاب منطقی‌تری است؛ خط ۹.۵ با ضریب بهتر، ریسک محسوسی دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,8020%vs avg
Forwards25
Reactions15
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,345
15 h1,802
  1. After 6 hours1,345
  2. Total to date1,802
#27037Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :1NYTP 🚩 هر دو تیم کل میزنند و بالای 2.5🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ بارسلونا – استون ویلا 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: هر دو تیم گل می‌زنند + بالای ۲.۵ گل | ضریب 1.50 🔥 ریسک بالاتر: هر دو تیم گل می‌زنند + برد بارسلونا 📊 بارسلونا در ۱۸ مسابقه اخیر خود در لیگ قهرمانان موفق به ثبت کلین‌شیت نشده و این ۱۸ بازی مجموعاً ۹۱ گل داشته‌اند؛ میانگین فوق‌العاده ۵.۰۶ گل در هر مسابقه! ⚽ بارسلونا در دو پیروزی اروپایی این فصل مقابل فاینورد و گالاتاسرای ۹ گل زده است. در طرف مقابل، استون ویلا با ۳ پیروزی متوالی و ۹ امتیاز کامل وارد این مسابقه می‌شود و توانایی تهدید خط دفاعی آسیب‌دیده میزبان را دارد. 📈 سبک هجومی بارسلونا، فضای پشت خط دفاعی این تیم و قدرت انتقال سریع استون ویلا می‌تواند شرایط یک مسابقه پرگل با موقعیت‌های متعدد برای هر دو طرف را ایجاد کند. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط رو به بالا 💎 سناریوی ۲-۱ یا ۳-۱ به سود بارسلونا هر دو انتخاب را پوشش می‌دهد؛ با این حال ضریب 1.50 برای گزینه اصلی چندان سخاوتمندانه نیست. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,787−1%vs avg
Forwards34
Reactions19
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,382
15 h1,787
  1. After 6 hours1,382
  2. Total to date1,787
#27036Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اروپا 🌍 😎کد #وانیکس :C8LRP 🚩 بیشتر از 0.5 آفساید اوسیمن 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از 0.5 آفساید ویکتور اوسیمن | ضریب 1.46 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از 1.5 آفساید اوسیمن 📊 اوسیمن در ۲ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۷ بار در آفساید قرار گرفته؛ ۶ بار مقابل بارسلونا و یک بار برابر لیل. همچنین در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیر ثبت‌شده‌اش در تمامی رقابت‌ها حداقل یک آفساید داشته است. ⚽ سبک بازی اوسیمن بر فرار پشت مدافعان و حرکت روی مرز آفساید استوار است. تقابل با ساختار دفاعی اشتوتگارت و استفاده گالاتاسرای از پاس‌های عمقی می‌تواند موقعیت‌های مناسبی برای تکرار این اتفاق ایجاد کند. ✅ ارزیابی: A برای خط 0.5 | B برای خط 1.5 💎 انتخاب اصلی یک آفساید اوسیمن است؛ خط 1.5 با وجود ظرفیت موفقیت، به دلیل نوسان آمار بین مسابقات ریسک بالاتری دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,921+6%vs avg
Forwards30
Reactions18
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,394
15 h1,780
24 h1,921
  1. After 6 hours1,394
  2. After 24 hours1,921
  3. Total to date1,921
#27035Photo
Views1,319−27%vs avg
Forwards2
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,008
15 h1,224
24 h1,319
  1. After 6 hours1,008
  2. After 24 hours1,319
  3. Total to date1,319
#27034Text

Forwarded from 🔰𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏🔰

⚠️همیشه قبل از استفاده از فرم‌های چنل این چند نکته رو حتماً در نظر داشته باشید:👇👇 1⃣ فرم‌ها و آپشن‌هایی که داخل کانال قرار می‌گیرن بر اساس بررسی و آنالیز بازی‌ها انتخاب شدن، اما صرفاً «پیشنهاد» هستن. هر گزینه‌ای که از نظر خودمون ارزش ریسک مناسبی نداشته باشه داخل کانال قرار نمی‌گیره، با این حال تصمیم نهایی برای ثبت شرط با خودتونه. 2⃣ توی شرط‌بندی هیچ گزینه‌ای تضمینی و 100٪ نیست. حتی مطمئن‌ترین آپشن‌ها هم ممکنه به هر دلیلی بازنده بشن؛ پس بعد از یک باخت احساسی بازی نکنید و برای جبران، حجم شرط رو چند برابر نکنید. 3⃣ پیشنهاد ما اینه که فرم‌ها رو تا جای ممکن به‌صورت تکی استفاده کنید. اگه قصد میکس کردن دارید، بهتره بیشتر از 2 یا نهایتاً 3 انتخاب داخل یک فرم نذارید؛ هرچقدر تعداد بازی‌های میکس بیشتر بشه، ریسک از دست رفتن کل فرم هم بالاتر میره. 4⃣ مدیریت سرمایه از خودِ انتخاب بازی مهم‌تره. هیچ‌وقت بخش بزرگی از موجودی‌تون رو روی یک فرم نذارید و همیشه مقداری سرمایه برای ادامه کار نگه دارید. باخت بخشی از این کاره و نباید باعث تصمیم‌های عجولانه بشه. 5⃣ فقط با سرمایه‌ای بازی کنید که از دست دادنش به زندگی و مخارجتون فشار وارد نمی‌کنه. هدف اینه که منطقی و بلندمدت پیش برید، نه اینکه با یک فرم دنبال سود خیلی بزرگ یا جبران تمام باخت‌ها باشید. ✅ در نهایت انتخاب با خودتونه؛ ما فقط پیشنهاد می‌دیم. 🔹 فرم های بیشتر ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ @MiiX_ViiP2 ⚡️ @MiiX_ViiP2 @MiiX_ViiP2 ⚡️ @MiiX_ViiP2

Open in Telegram
Views1,391−23%vs avg
Forwards0
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h268
7 h701
25 h1,391
  1. After 1 hour268
  2. After 6 hours701
  3. After 24 hours1,391
  4. Total to date1,391
#27032Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 فرانسه 🇫🇷 😎کد #وانیکس :TARQM 🚩بیشتر از 1 لورینت🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ لورینت – برست | لیگ فرانسه 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱ گل لورینت 💰 ضریب: 1.59 لورینت در چهار مسابقه خانگی این فصل میانگین ۱.۲۵ گل ثبت کرده و در تمامی این دیدارها موفق به گلزنی شده است. در سمت مقابل، برست در چهار بازی خارج از خانه به‌طور میانگین ۱.۵ گل دریافت کرده و هنوز موفق به ثبت کلین‌شیت خارج از خانه نشده است. برست با وجود عملکرد هجومی مناسب، در فاز دفاعی آسیب‌پذیر بوده و در هیچ‌کدام از هشت مسابقه لیگ کلین‌شیت نداشته است. این شرایط در کنار امتیاز میزبانی، شانس گلزنی لورینت را تقویت می‌کند؛ هرچند آمار خلق موقعیت میزبان چندان قدرتمند نیست. ✅ جمع‌بندی: خط آسیایی بالای ۱ گل انتخابی محتاطانه‌تر از بالای ۱.۵ گل است؛ با ثبت دقیقاً یک گل، مبلغ شرط برگشت می‌خورد و برای برد کامل به دو گل نیاز داریم. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,734−4%vs avg
Forwards14
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h510
7 h1,033
25 h1,734
  1. After 1 hour510
  2. After 6 hours1,033
  3. After 24 hours1,734
  4. Total to date1,734
#27031Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 ایتالیا 🇮🇹 😎کد #وانیکس :MHARM 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ ساسولو – فیورنتینا | سری A ایتالیا 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.42 ساسولو در ۸ مسابقه از ۹ بازی این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و این آمار در دیدارهای خانگی به ۴ بازی از ۴ مسابقه می‌رسد. میزبان در خانه میانگین ۲ گل زده و ۲.۵ گل خورده دارد که نشان‌دهنده قدرت هجومی مناسب در کنار ضعف جدی خط دفاعی است. فیورنتینا نیز در ۷ مسابقه از ۹ بازی لیگ شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و در دیدارهای خارج از خانه میانگین ۱.۵ گل زده و ۲.۵ گل خورده ثبت کرده است. نکته مهم اینکه هیچ‌کدام از دو تیم در ۹ هفته ابتدایی موفق به ثبت کلین‌شیت نشده‌اند. ✅ جمع‌بندی: آمار دو تیم کاملاً از گزینه گلزنی هر دو تیم حمایت می‌کند، اما ضریب ۱.۴۲ نسبت به ریسک واقعی مسابقه پایین است و ارزش بالایی ندارد. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,544−15%vs avg
Forwards16
Reactions14
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h510
7 h991
25 h1,544
  1. After 1 hour510
  2. After 6 hours991
  3. After 24 hours1,544
  4. Total to date1,544
#27030Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 انگلیس 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 😎کد #وانیکس :41V6M 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ نیوکاسل – اورتون | لیگ برتر انگلیس 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.57 نیوکاسل در ۳ مسابقه از ۴ دیدار خانگی این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده و در هیچ‌کدام از این بازی‌ها موفق به ثبت کلین‌شیت نشده است. شاگردان یایسله در خانه میانگین ۱.۵ گل زده و ۱.۵ گل خورده دارند که نشان‌دهنده عملکرد هجومی مناسب در کنار آسیب‌پذیری دفاعی است. اورتون نیز در ۲ بازی از ۴ مسابقه خارج از خانه گلزنی کرده و در آخرین تقابل دو تیم در جام اتحادیه با نتیجه ۳-۱ پیروز شده است. با توجه به عملکرد دفاعی نیوکاسل و توانایی اورتون در استفاده از فضاهای پشت خط دفاع، احتمال گلزنی هر دو تیم وجود دارد. ✅ جمع‌بندی: گزینه گلزنی هر دو تیم قابل بررسی است، اما آمار گلزنی خارج از خانه اورتون و ضریب نسبتاً پایین ۱.۵۷ باعث می‌شود ارزش بالایی برای این انتخاب قائل نباشیم. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط رو به بالا ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,412−22%vs avg
Forwards12
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h541
7 h992
26 h1,412
  1. After 1 hour541
  2. After 6 hours992
  3. After 24 hours1,412
  4. Total to date1,412
#27029Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 لهستان 🇵🇱 😎کد #وانیکس :A1ERM 🚩هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ رادومیاک – اشلونسک وروتسواف | لیگ لهستان 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند (بله) 💰 ضریب: 1.533 رادومیاک در ۶ مسابقه خانگی این فصل میانگین ۱.۲ گل زده و ۱.۷ گل خورده ثبت کرده و در ۶۷٪ این دیدارها هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. میزبان با وجود امتیاز میزبانی، در فاز دفاعی ثبات مناسبی ندارد. اشلونسک در هر ۶ مسابقه خارج از خانه این فصل شاهد گلزنی هر دو تیم بوده است. میانگین ۱.۲ گل زده و ۲ گل خورده در بازی‌های خارج از خانه، ضعف دفاعی و در عین حال توانایی گلزنی این تیم را نشان می‌دهد. مدل‌های آماری احتمال گلزنی هر دو تیم را حدود ۵۸ تا ۶۴ درصد برآورد می‌کنند. شرایط دفاعی دو تیم از این انتخاب حمایت می‌کند، اما ضریب ۱.۵۳۳ ارزش شرط‌بندی بالایی ارائه نمی‌دهد. ✅ جمع‌بندی: هر دو تیم گل می‌زنند، گزینه‌ای قابل دفاع از نظر روند آماری است، اما برای یک انتخاب کم‌ریسک مناسب نیست. 📊 درجه اطمینان: B- | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,309−28%vs avg
Forwards13
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h526
7 h969
26 h1,309
  1. After 1 hour526
  2. After 6 hours969
  3. After 24 hours1,309
  4. Total to date1,309
#27028Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 پرتغال 🇵🇹 😎کد #وانیکس :YZKPM 🚩بیشتر از 18.5 شوت بنفیکا 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽️ بنفیکا – آلورکا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۸.۵ شوت بنفیکا 💰 ضریب: 1.65 بنفیکا با میانگین ۱۹.۲ شوت در هر مسابقه، یکی از هجومی‌ترین تیم‌های لیگ پرتغال محسوب می‌شود. این آمار در دیدارهای خانگی به میانگین ۲۳.۲۵ شوت افزایش پیدا کرده که اختلاف قابل‌توجهی با خط پیشنهادی دارد. میزبانی در ورزشگاه دالوژ، برتری فنی و انتظار مالکیت بالای توپ می‌تواند زمینه‌ساز حملات پرتعداد بنفیکا باشد. با این حال، آلورکا در دیدارهای خارج از خانه به‌طور میانگین تنها ۱۰ شوت به حریفان داده و همین موضوع ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ✅ جمع‌بندی: بالای ۱۸.۵ شوت بنفیکا با ضریب ۱.۶۵ انتخابی قابل دفاع، اما نه کم‌ریسک است. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,379−24%vs avg
Forwards14
Reactions12
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h590
7 h1,005
26 h1,379
  1. After 1 hour590
  2. After 6 hours1,005
  3. After 24 hours1,379
  4. Total to date1,379
#27027Sticker
Views1,354−25%vs avg
Forwards1
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h725
8 h1,045
26 h1,354
  1. After 1 hour725
  2. After 6 hours1,045
  3. After 24 hours1,354
  4. Total to date1,354
#27026Photo
Views1,478−18%vs avg
Forwards0
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h1,126
10 h1,280
29 h1,478
  1. After 6 hours1,126
  2. After 24 hours1,478
  3. Total to date1,478
#27025Photo
Views1,552−14%vs avg
Forwards0
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h1,133
10 h1,291
29 h1,552
  1. After 6 hours1,133
  2. After 24 hours1,552
  3. Total to date1,552
#27024Photoalbum
Views1,530−15%vs avg
Forwards0
Reactions—
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h1,091
10 h1,237
29 h1,530
  1. After 6 hours1,091
  2. After 24 hours1,530
  3. Total to date1,530
#27023Photoalbum
Views1,555−14%vs avg
Forwards0
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h1,054
10 h1,204
29 h1,555
  1. After 6 hours1,054
  2. After 24 hours1,555
  3. Total to date1,555
#27022File
Views1,402−22%vs avg
Forwards4
Reactions4
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h463
4 h531
10 h715
27 h1,180
70 h1,402
  1. After 6 hours531
  2. After 24 hours1,180
  3. Total to date1,402
#27021Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 اسپانیا 🇪🇸 😎کد #وانیکس :SRLD4 🚩بیشتر از 10.5 شوت راسینگ 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ راسینگ سانتاندر – رئال مادرید 🎯 بیشتر از 10.5 شوت راسینگ سانتاندر 📊 ضریب: 1.52 | رتبه B+ راسینگ در مسابقات خانگی این فصل میانگین 16.8 شوت ثبت کرده و در هر ۵ میزبانی خود حداقل ۱۱ شوت داشته است؛ آماری که از ظرفیت هجومی این تیم حتی در تقابل با حریفان قدرتمند حمایت می‌کند. رئال مادرید نیز با میانگین 13.3 شوت دریافتی در هر مسابقه، فرصت شوت‌زنی قابل‌توجهی به رقبا داده است. با وجود برتری فنی مادرید، انگیزه میزبانی و احتمال نیاز راسینگ به جبران نتیجه می‌تواند به افزایش حجم شوت‌های میزبان کمک کند. ✅ پیشنهاد اصلی: بالای 10.5 شوت | 1.52 ⚡ ریسک بیشتر: بالای 13.5 شوت | 2.39 📌 ریسک اصلی: کنترل مالکیت توسط رئال مادرید و محدود شدن حملات راسینگ. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,826+1%vs avg
Forwards13
Reactions14
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h1,068
6 h1,142
12 h1,324
28 h1,730
72 h1,826
  1. After 6 hours1,142
  2. After 24 hours1,730
  3. Total to date1,826
#27020Photo

👑𝙎𝘼𝙁𝙀_𝘽𝙀𝙏 💠 سوئیس 🇨🇭 😎کد #وانیکس :C1D24 🚩بیشتر از 1.5 گل لگانو 🚩 📊📊    آنالیز : ⚽ لوگانو – بازل 🎯 بیشتر از 1.5 گل لوگانو 📊 ضریب: 1.41 | ریسک متوسط | رتبه B لوگانو با ثبت ۳۴ گل در ۱۱ مسابقه و میانگین ۳ گل در هر بازی خانگی، یکی از آماده‌ترین خطوط هجومی سوپرلیگ سوئیس را در اختیار دارد. میزبان در ۵ مسابقه از ۶ دیدار خانگی حداقل دو بار موفق به گلزنی شده است. بازل در ۵ مسابقه خارج خانه ۹ گل دریافت کرده و در ۳ دیدار حداقل دو گل خورده است. لوگانو نیز در بازی رفت همین فصل با نتیجه ۳-۱ مقابل این حریف پیروز شده؛ شرایطی که شانس تکرار گلزنی چندباره میزبان را تقویت می‌کند. ✅ پیشنهاد اصلی: بالای 1.5 گل لوگانو ⚡ گزینه پرریسک‌تر: بالای 2 گل آسیایی لوگانو با ضریب 1.727 📌 در خط آسیایی 2، با دقیقاً دو گل مبلغ شرط برگشت داده می‌شود. با وجود فرم هجومی عالی لوگانو، ارزش مثبت ضرایب فعلی قطعی نیست. ✅سایت های مورد تایید: 🌏     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🌏 ┅━━━━━━━━━━━━┅ ❤️Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,754−3%vs avg
Forwards15
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,111
6 h1,173
12 h1,328
28 h1,626
72 h1,754
  1. After 6 hours1,173
  2. After 24 hours1,626
  3. Total to date1,754
#27019Photo
Views1,585−12%vs avg
Forwards11
Reactions13
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,037
6 h1,093
28 h1,475
72 h1,585
  1. After 6 hours1,093
  2. After 24 hours1,475
  3. Total to date1,585
#27018Photo
Views1,566−13%vs avg
Forwards17
Reactions16
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,124
7 h1,173
29 h1,468
73 h1,566
  1. After 6 hours1,124
  2. After 24 hours1,468
  3. Total to date1,566
#27017Photo
Views1,706−6%vs avg
Forwards15
Reactions12
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h1,267
7 h1,316
29 h1,607
73 h1,706
  1. After 6 hours1,267
  2. After 24 hours1,607
  3. Total to date1,706
#27016Photo
Views1,402−22%vs avg
Forwards2
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
10 h1,050
11 h1,080
24 h1,162
69 h1,402
  1. After 24 hours1,162
  2. Total to date1,402
#27015Photo
Views2,199+22%vs avg
Forwards34
Reactions22
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
8 h1,460
35 h2,095
72 h2,199
  1. Total to date2,199
#27014Photo
Views2,138+18%vs avg
Forwards34
Reactions14
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h159
10 h1,519
36 h2,069
73 h2,138
  1. After 1 hour159
  2. Total to date2,138