Posts of 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

newest first

#4177Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 برد لیورپول 🚩 😎کد #وانیکس : BFQTT آنالیز : 📈📉 ⚽️ فنرباغچه - لیورپول | لیگ قهرمانان اروپا ✅ انتخاب اصلی: برد لیورپول 📊 ضریب: 1.515 ⚠️ سطح ریسک: متوسط | رتبه B 📈 لیورپول هر ۳ مسابقه ابتدایی خود در لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر گذاشته و با ۱۲ گل زده، قدرت هجومی بالایی نشان داده است. در مقابل، فنرباغچه تنها ۲ امتیاز کسب کرده و ۹ گل دریافت کرده است. 🔍 فنرباغچه علاوه بر دو شکست متوالی در لیگ ترکیه، با غیبت آکه و آسنسیو و تغییر اخیر سرمربی مواجه است. ضعف دفاعی میزبان در برابر خط حمله قدرتمند لیورپول می‌تواند تعیین‌کننده باشد. 🎯 پیشنهاد نهایی: برد لیورپول در ۹۰ دقیقه ⚠️ امتیاز میزبانی فنرباغچه و غیبت چند بازیکن لیورپول، ریسک این انتخاب را افزایش می‌دهد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views541−42%vs avg
Forwards4
Reactions5
Comments—
#4176Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از ۱۱.۵ خطای اسلاویا پراگ 🚩 😎کد #وانیکس : SQ3NT آنالیز : 📈📉 ⚽️ اسلاویا پراگ - آرسنال | لیگ قهرمانان اروپا ✅ انتخاب اصلی: بیشتر از ۱۱.۵ خطای اسلاویا پراگ 📊 ضریب: 1.49 | رتبه B+ 🔥 انتخاب دوم: بیشتر از ۱۲.۵ خطای اسلاویا پراگ 📊 ضریب: 1.76 | رتبه B 📈 اسلاویا پراگ در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۲.۳ خطا مرتکب شده است. همچنین در ۸ مسابقه از ۱۰ بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها حداقل ۱۳ خطا ثبت کرده است. 🔍 آرسنال در این فصل لیگ قهرمانان به‌طور متوسط ۱۲ خطا از حریفان گرفته است. برتری احتمالی آرسنال در مالکیت توپ و فشار هجومی می‌تواند اسلاویا را به درگیری‌های دفاعی و خطاهای تاکتیکی بیشتری وادار کند. ⚠️ ریسک: متوسط برای ۱۱.۵ و متوسط رو به بالا برای ۱۲.۵؛ میانگین تنها بازی خانگی اروپایی اسلاویا تاکنون پایین‌تر بوده است. 🎯 پیشنهاد نهایی: بالای ۱۱.۵ خطای اسلاویا انتخاب محتاطانه‌تر است؛ لاین ۱۲.۵ با ضریب 1.76 گزینه جذاب‌تر اما پرریسک‌تر محسوب می‌شود. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views606−35%vs avg
Forwards7
Reactions5
Comments—
#4174Photo
Views397−57%vs avg
Forwards1
Reactions4
Comments—
#4173Photo
Views514−44%vs avg
Forwards1
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h165
13 h514
  1. After 6 hours165
  2. Total to date514
#4169Photoalbum
Views468−49%vs avg
Forwards0
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h158
13 h468
  1. After 6 hours158
  2. Total to date468
#4168Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 آپشن دوم : دبلشانس بایرن 🇩🇪 😎کد #وانیکس : JQ6TJ آنالیز : 📈📉 🏆 لیگ قهرمانان اروپا ⚽️ اتلتیکومادرید – بایرن مونیخ 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.43 اتلتیکومادرید در ۳ مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان، ۴ گل زده و ۳ گل دریافت کرده و در ۲ بازی از این ۳ مسابقه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. بایرن مونیخ نیز در ۳ بازی اروپایی خود ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۵ گل دریافت کرده است. دو دیدار اخیر این تیم مقابل وایکینگ و آرسنال با نتایج ۳-۳ و ۲-۲ به پایان رسیده‌اند. قدرت هجومی بایرن در کنار امتیاز میزبانی اتلتیکو، احتمال گلزنی هر دو تیم را تقویت می‌کند. بااین‌حال، ساختار دفاعی تیم سیمئونه و امکان کنترل سرعت مسابقه، مهم‌ترین ریسک این انتخاب محسوب می‌شوند. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,091+18%vs avg
Forwards9
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h659
13 h1,091
  1. Total to date1,091
#4167Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 🚩بیشتر از 1.5 شوت حاج موسی 🇳🇱 🚩هر دو تیم گل میزنند بله و بالای 2.5 😎کد #وانیکس : ALC2Q آنالیز : 📈📉 ⚽ فاینورد – اینتر 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱.۵ شوت آنیس حاج موسی 💰 ضریب: 1.60 📊 حاج موسی در ۱۰ مسابقه این فصل اردیویسه ۳۰ شوت ثبت کرده؛ میانگین ۳ شوت در هر بازی. نکته مثبت اینکه در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیرش در تمامی رقابت‌ها حداقل ۲ شوت داشته است. ⚽ این وینگر الجزایری یکی از مهم‌ترین مهره‌های هجومی فاینورد محسوب می‌شود. دریبل‌زنی، حرکت از جناح راست به مرکز و تمایل به شوت‌زنی با پای چپ، فرصت‌های مناسبی برای ثبت شوت ایجاد می‌کند. 📈 میانگین شوت او در لیگ قهرمانان این فصل نیز حدود ۳.۹۶ شوت در هر ۹۰ دقیقه است. با وجود دشواری تقابل مقابل ساختار دفاعی اینتر، رسیدن به حداقل ۲ شوت برای این بازیکن سناریوی قابل دفاعی محسوب می‌شود. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 آمار فردی و تداوم شوت‌زنی حاج موسی از این انتخاب حمایت می‌کند؛ مهم‌ترین ریسک، محدود شدن مالکیت توپ فاینورد مقابل اینتر است. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,517+64%vs avg
Forwards28
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h1,171
16 h1,416
26 h1,517
  1. After 6 hours1,171
  2. After 24 hours1,517
  3. Total to date1,517
#4166Photoedited

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 11.5 خطای رم 🚩 😎کد #وانیکس : HHUVP آنالیز : 📈📉 ⚽ منچستریونایتد – آاس رم 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۱.۵ خطای رم 💰 ضریب: 1.45 📊 رم در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۴۴ خطا مرتکب شده؛ میانگین ۱۴.۷ خطا در هر بازی که بالاترین آمار مشترک این رقابت‌هاست. میانگین خطاهای رم در ۱۰ مسابقه اخیر تمامی رقابت‌ها نیز ۱۲.۴ بوده است. ⚽ منچستریونایتد در لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۱.۳ خطا از حریفان گرفته است. رم در اولدترافورد احتمالاً با دقایقی از فشار دفاعی و درگیری‌های میانه میدان روبه‌رو خواهد شد؛ شرایطی که می‌تواند تعداد خطاهای این تیم را افزایش دهد. 📈 داور مسابقه، خسوس خیل مانسانو، نیز میانگین حدود ۲۶.۴ خطا در هر بازی دارد. با توجه به آمار اروپایی رم، رسیدن به حداقل ۱۲ خطا سناریوی قابل دفاعی است، هرچند آمار فصل هنوز نمونه کوچکی دارد. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 خط ۱۱.۵ انتخاب قابل قبولی است، اما با ضریب 1.45 برای ارزشمند بودن به احتمال موفقیت بالاتر از ۶۹٪ نیاز دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,493+61%vs avg
Forwards24
Reactions10
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
7 h1,225
17 h1,423
27 h1,493
  1. After 6 hours1,225
  2. After 24 hours1,493
  3. Total to date1,493
#4165Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 3.5 شوت اوسیمن 🚩 😎کد #وانیکس : XZVUP آنالیز : 📈📉 ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۳.۵ شوت ویکتور اوسیمن | ضریب 1.55 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۴.۵ شوت اوسیمن 📊 اوسیمن در ۱۰ حضور این فصل در تمامی رقابت‌ها ۶۲ شوت ثبت کرده؛ میانگین فوق‌العاده ۶.۲ شوت در هر مسابقه! البته میانگین او در لیگ قهرمانان این فصل ۲.۵ شوت بوده و این اختلاف، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ⚽ اوسیمن اصلی‌ترین گزینه تمام‌کنندگی گالاتاسرای است و حدود ۲۸ درصد شوت‌های تیم به او اختصاص دارد. حضور در محوطه جریمه، قدرت فیزیکی و تمایل به شوت‌زنی از موقعیت‌های مختلف، ظرفیت عبور از خط ۳.۵ را ایجاد می‌کند. ✅ ارزیابی: B برای ۳.۵ | C برای ۴.۵ ━━━━━━━━━━━━━━ 🎯 آپشن دوم: بیشتر از ۱۴.۵ شوت گالاتاسرای 📊 گالاتاسرای با میانگین ۲۱.۸ شوت در سوپرلیگ ترکیه یکی از هجومی‌ترین تیم‌های فصل بوده، اما این عدد در سه مسابقه لیگ قهرمانان به ۸.۳ شوت کاهش پیدا کرده است. ⚽ اشتوتگارت در لیگ داخلی به‌طور میانگین حدود ۱۴.۴ شوت به حریفان داده است. میزبانی گالاتاسرای و حضور بازیکنان شوت‌زنی مانند اوسیمن می‌تواند به افزایش حجم حملات کمک کند، ولی کیفیت بالاتر رقابت اروپایی مانع مهمی برای رسیدن به ۱۵ شوت است. ⚠️ ارزیابی: C | ریسک بالا 💎 از بین این سه گزینه، خط ۳.۵ شوت اوسیمن انتخاب اول است؛ خط ۴.۵ و شوت تیمی گالاتاسرای به سناریوی هجومی‌تری نیاز دارند. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,457+57%vs avg
Forwards28
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
7 h1,208
17 h1,388
27 h1,457
  1. After 6 hours1,208
  2. After 24 hours1,457
  3. Total to date1,457
#4164Photo
Views257−72%vs avg
Forwards0
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h29
7 h213
18 h242
27 h257
  1. After 1 hour29
  2. After 6 hours213
  3. After 24 hours257
  4. Total to date257
#4163Attachment
Views719−22%vs avg
Forwards1
Reactions12
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h214
14 h415
32 h719
  1. After 6 hours214
  2. After 24 hours719
  3. Total to date719
#4162Photo
Views766−17%vs avg
Forwards0
Reactions8
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h267
8 h428
31 h741
41 h766
  1. After 6 hours428
  2. After 24 hours741
  3. Total to date766
#4161Photoalbum
Views707−24%vs avg
Forwards0
Reactions—
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h270
8 h431
31 h684
41 h707
  1. After 6 hours431
  2. After 24 hours684
  3. Total to date707
#4160Photoalbum
Views701−24%vs avg
Forwards0
Reactions8
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h273
8 h431
31 h681
41 h701
  1. After 6 hours431
  2. After 24 hours681
  3. Total to date701
#4159Photo
Views657−29%vs avg
Forwards0
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h266
8 h424
31 h642
41 h657
  1. After 6 hours424
  2. After 24 hours642
  3. Total to date657
#4158Photo
Views624−33%vs avg
Forwards0
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h261
8 h414
31 h603
41 h624
  1. After 6 hours414
  2. After 24 hours603
  3. Total to date624
#4157Photo
Views619−33%vs avg
Forwards0
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h264
8 h411
31 h592
41 h619
  1. After 6 hours411
  2. After 24 hours592
  3. Total to date619
#4156File
Views296−68%vs avg
Forwards2
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h30
9 h50
24 h114
64 h251
73 h296
  1. After 24 hours114
  2. Total to date296
#4155Photo
Views726−22%vs avg
Forwards11
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h336
10 h420
25 h539
65 h705
74 h726
  1. After 6 hours336
  2. After 24 hours539
  3. Total to date726
#4154Photo
Views1,337+44%vs avg
Forwards21
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h856
11 h979
26 h1,145
65 h1,331
66 h1,337
  1. After 6 hours856
  2. After 24 hours1,145
  3. Total to date1,337
#4153Photo
Views1,974+113%vs avg
Forwards15
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h1,321
11 h1,519
26 h1,776
65 h1,973
66 h1,974
  1. After 6 hours1,321
  2. After 24 hours1,776
  3. Total to date1,974
#4152Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 هلند 🇳🇱 هر دو تیم و بالای 2.5 گل 🚩 😎کد #وانیکس : QD614 آنالیز : 📈📉 ⚽ خرونینگن – اسپارتا روتردام 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند + بالای 2.5 گل 📊 ضریب: 1.64 | ریسک متوسط | رتبه B خرونینگن در ۹ مسابقه از ۱۰ بازی این فصل حداقل ۳ گل در مجموع مسابقه داشته و در ۹ دیدار نیز هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. این تیم با میانگین ۲.۴ گل زده و ۲.۱ گل خورده، یکی از تیم‌های پرگل فصل محسوب می‌شود. اسپارتا نیز با دریافت ۲۴ گل در ۱۰ مسابقه هنوز موفق به ثبت کلین‌شیت نشده است. میانگین ۱.۷ گل زده و ۲.۴ گل خورده این تیم، همراه با عملکرد دفاعی ضعیف دو طرف، شرایط مناسبی برای یک مسابقه پرگل فراهم می‌کند. ✅ پیشنهاد: BTTS + Over 2.5 ⚠️ با وجود روند آماری مناسب، ضریب 1.64 ارزش بالایی نسبت به احتمال مدل‌ها ندارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,312+42%vs avg
Forwards13
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h882
11 h1,000
26 h1,149
66 h1,307
66 h1,312
  1. After 6 hours882
  2. After 24 hours1,149
  3. Total to date1,312
#4151Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 فرانسه 🇫🇷 بیشتر از 13.5 شوت استراسبورگ🇫🇷 بالای 2.5 گل 🚩 😎کد #وانیکس : V4BYJ آنالیز : 📈📉 ⚽ استراسبورگ – اوسر 🎯 انتخاب اصلی: بالای 13.5 شوت استراسبورگ 📊 ضریب: 1.54 | ریسک متوسط | رتبه B استراسبورگ در مسابقات خانگی میانگین 15.3 شوت ثبت کرده و در ۲ بازی از ۳ میزبانی ابتدایی فصل از خط 13.5 عبور کرده است. اوسر نیز با میانگین 14.4 شوت دریافتی، فضای مناسبی برای افزایش حجم حملات میزبان فراهم می‌کند. ⚡ انتخاب دوم: بالای 2.5 گل مسابقه 📊 ریسک متوسط | رتبه B+ در ۷ مسابقه از ۸ بازی استراسبورگ و ۶ مسابقه از ۸ بازی اوسر حداقل ۳ گل به ثمر رسیده است. هر دو تیم تاکنون ۱۸ گل دریافت کرده‌اند و ضعف ساختار دفاعی آن‌ها، احتمال شکل‌گیری مسابقه‌ای پرگل را افزایش می‌دهد. ✅ پیشنهاد نهایی: بالای 13.5 شوت استراسبورگ 🔥 آپشن مکمل: بالای 2.5 گل مسابقه ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,328+43%vs avg
Forwards13
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h914
11 h1,010
26 h1,145
66 h1,325
67 h1,328
  1. After 6 hours914
  2. After 24 hours1,145
  3. Total to date1,328
#4150Photo
Views1,912+106%vs avg
Forwards26
Reactions9
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h1,394
11 h1,551
27 h1,746
66 h1,912
  1. After 6 hours1,394
  2. After 24 hours1,746
  3. Total to date1,912
#4149Photo
Views219−76%vs avg
Forwards0
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h67
11 h176
31 h199
71 h219
  1. After 24 hours199
  2. Total to date219
#4148Photo
Views618−33%vs avg
Forwards0
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
1 h37
30 h551
67 h618
  1. After 1 hour37
  2. After 24 hours551
  3. Total to date618