Posts of 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

newest first

#16869Photo
Views288−69%vs avg
Forwards0
Reactions4
Comments—
#16863Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 آپشن دوم : دبلشانس بایرن 🇩🇪 😎کد #وانیکس : JQ6TJ آنالیز : 📈📉 🏆 لیگ قهرمانان اروپا ⚽️ اتلتیکومادرید – بایرن مونیخ 🎯 پیشنهاد: هر دو تیم گل می‌زنند | بله 💰 ضریب: 1.43 اتلتیکومادرید در ۳ مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان، ۴ گل زده و ۳ گل دریافت کرده و در ۲ بازی از این ۳ مسابقه، هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. بایرن مونیخ نیز در ۳ بازی اروپایی خود ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۵ گل دریافت کرده است. دو دیدار اخیر این تیم مقابل وایکینگ و آرسنال با نتایج ۳-۳ و ۲-۲ به پایان رسیده‌اند. قدرت هجومی بایرن در کنار امتیاز میزبانی اتلتیکو، احتمال گلزنی هر دو تیم را تقویت می‌کند. بااین‌حال، ساختار دفاعی تیم سیمئونه و امکان کنترل سرعت مسابقه، مهم‌ترین ریسک این انتخاب محسوب می‌شوند. 📊 درجه اطمینان: B | ریسک متوسط ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views573−39%vs avg
Forwards5
Reactions11
Comments—
#16862Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 🚩بیشتر از 1.5 شوت حاج موسی 🇳🇱 🚩هر دو تیم گل میزنند بله و بالای 2.5 😎کد #وانیکس : ALC2Q آنالیز : 📈📉 ⚽ فاینورد – اینتر 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱.۵ شوت آنیس حاج موسی 💰 ضریب: 1.60 📊 حاج موسی در ۱۰ مسابقه این فصل اردیویسه ۳۰ شوت ثبت کرده؛ میانگین ۳ شوت در هر بازی. نکته مثبت اینکه در ۹ مسابقه از ۱۰ حضور اخیرش در تمامی رقابت‌ها حداقل ۲ شوت داشته است. ⚽ این وینگر الجزایری یکی از مهم‌ترین مهره‌های هجومی فاینورد محسوب می‌شود. دریبل‌زنی، حرکت از جناح راست به مرکز و تمایل به شوت‌زنی با پای چپ، فرصت‌های مناسبی برای ثبت شوت ایجاد می‌کند. 📈 میانگین شوت او در لیگ قهرمانان این فصل نیز حدود ۳.۹۶ شوت در هر ۹۰ دقیقه است. با وجود دشواری تقابل مقابل ساختار دفاعی اینتر، رسیدن به حداقل ۲ شوت برای این بازیکن سناریوی قابل دفاعی محسوب می‌شود. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 آمار فردی و تداوم شوت‌زنی حاج موسی از این انتخاب حمایت می‌کند؛ مهم‌ترین ریسک، محدود شدن مالکیت توپ فاینورد مقابل اینتر است. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views853−9%vs avg
Forwards15
Reactions13
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h566
12 h853
  1. Total to date853
#16861Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 11.5 خطای رم 🚩 😎کد #وانیکس : HHUVP آنالیز : 📈📉 ⚽ منچستریونایتد – آاس رم 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد: بیشتر از ۱۱.۵ خطای رم 💰 ضریب: 1.45 📊 رم در ۳ مسابقه این فصل لیگ قهرمانان مجموعاً ۴۴ خطا مرتکب شده؛ میانگین ۱۴.۷ خطا در هر بازی که بالاترین آمار مشترک این رقابت‌هاست. میانگین خطاهای رم در ۱۰ مسابقه اخیر تمامی رقابت‌ها نیز ۱۲.۴ بوده است. ⚽ منچستریونایتد در لیگ قهرمانان به‌طور میانگین ۱۱.۳ خطا از حریفان گرفته است. رم در اولدترافورد احتمالاً با دقایقی از فشار دفاعی و درگیری‌های میانه میدان روبه‌رو خواهد شد؛ شرایطی که می‌تواند تعداد خطاهای این تیم را افزایش دهد. 📈 داور مسابقه، خسوس خیل مانسانو، نیز میانگین حدود ۲۶.۴ خطا در هر بازی دارد. با توجه به آمار اروپایی رم، رسیدن به حداقل ۱۲ خطا سناریوی قابل دفاعی است، هرچند آمار فصل هنوز نمونه کوچکی دارد. ✅ ارزیابی: B | ریسک متوسط 💎 خط ۱۱.۵ انتخاب قابل قبولی است، اما با ضریب 1.45 برای ارزشمند بودن به احتمال موفقیت بالاتر از ۶۹٪ نیاز دارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views881−6%vs avg
Forwards10
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h642
12 h881
  1. After 6 hours642
  2. Total to date881
#16860Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 اروپا 🌍 بیشتر از 3.5 شوت اوسیمن 🚩 😎کد #وانیکس : XZVUP آنالیز : 📈📉 ⚽ گالاتاسرای – اشتوتگارت 🏆 لیگ قهرمانان اروپا 🎯 پیشنهاد اصلی: بیشتر از ۳.۵ شوت ویکتور اوسیمن | ضریب 1.55 🔥 ریسک بالاتر: بیشتر از ۴.۵ شوت اوسیمن 📊 اوسیمن در ۱۰ حضور این فصل در تمامی رقابت‌ها ۶۲ شوت ثبت کرده؛ میانگین فوق‌العاده ۶.۲ شوت در هر مسابقه! البته میانگین او در لیگ قهرمانان این فصل ۲.۵ شوت بوده و این اختلاف، ریسک انتخاب را افزایش می‌دهد. ⚽ اوسیمن اصلی‌ترین گزینه تمام‌کنندگی گالاتاسرای است و حدود ۲۸ درصد شوت‌های تیم به او اختصاص دارد. حضور در محوطه جریمه، قدرت فیزیکی و تمایل به شوت‌زنی از موقعیت‌های مختلف، ظرفیت عبور از خط ۳.۵ را ایجاد می‌کند. ✅ ارزیابی: B برای ۳.۵ | C برای ۴.۵ ━━━━━━━━━━━━━━ 🎯 آپشن دوم: بیشتر از ۱۴.۵ شوت گالاتاسرای 📊 گالاتاسرای با میانگین ۲۱.۸ شوت در سوپرلیگ ترکیه یکی از هجومی‌ترین تیم‌های فصل بوده، اما این عدد در سه مسابقه لیگ قهرمانان به ۸.۳ شوت کاهش پیدا کرده است. ⚽ اشتوتگارت در لیگ داخلی به‌طور میانگین حدود ۱۴.۴ شوت به حریفان داده است. میزبانی گالاتاسرای و حضور بازیکنان شوت‌زنی مانند اوسیمن می‌تواند به افزایش حجم حملات کمک کند، ولی کیفیت بالاتر رقابت اروپایی مانع مهمی برای رسیدن به ۱۵ شوت است. ⚠️ ارزیابی: C | ریسک بالا 💎 از بین این سه گزینه، خط ۳.۵ شوت اوسیمن انتخاب اول است؛ خط ۴.۵ و شوت تیمی گالاتاسرای به سناریوی هجومی‌تری نیاز دارند. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views849−10%vs avg
Forwards16
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h630
12 h849
  1. After 6 hours630
  2. Total to date849
#16859Photo
Views551−42%vs avg
Forwards0
Reactions2
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h415
13 h551
  1. After 6 hours415
  2. Total to date551
#16858Photoalbum
Views948+1%vs avg
Forwards2
Reactions—
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h395
10 h587
28 h948
  1. After 24 hours948
  2. Total to date948
#16857Photoalbum
Views950+1%vs avg
Forwards2
Reactions9
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h396
10 h589
28 h950
  1. After 24 hours950
  2. Total to date950
#16855Photo
Views904−4%vs avg
Forwards1
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h407
10 h597
28 h904
  1. After 24 hours904
  2. Total to date904
#16854Photo
Views824−13%vs avg
Forwards0
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h390
10 h571
28 h824
  1. After 24 hours824
  2. Total to date824
#16853File
Views375−60%vs avg
Forwards0
Reactions5
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
4 h50
14 h77
25 h176
69 h375
  1. After 6 hours50
  2. After 24 hours176
  3. Total to date375
#16852Photo
Views1,042+11%vs avg
Forwards10
Reactions13
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h493
15 h590
26 h775
70 h1,042
  1. After 6 hours493
  2. After 24 hours775
  3. Total to date1,042
#16851Photo
Views811−14%vs avg
Forwards11
Reactions9
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h514
16 h585
27 h688
71 h811
  1. After 6 hours514
  2. After 24 hours688
  3. Total to date811
#16850Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 هلند 🇳🇱 هر دو تیم و بالای 2.5 گل 🚩 😎کد #وانیکس : QD614 آنالیز : 📈📉 ⚽ خرونینگن – اسپارتا روتردام 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند + بالای 2.5 گل 📊 ضریب: 1.64 | ریسک متوسط | رتبه B خرونینگن در ۹ مسابقه از ۱۰ بازی این فصل حداقل ۳ گل در مجموع مسابقه داشته و در ۹ دیدار نیز هر دو تیم موفق به گلزنی شده‌اند. این تیم با میانگین ۲.۴ گل زده و ۲.۱ گل خورده، یکی از تیم‌های پرگل فصل محسوب می‌شود. اسپارتا نیز با دریافت ۲۴ گل در ۱۰ مسابقه هنوز موفق به ثبت کلین‌شیت نشده است. میانگین ۱.۷ گل زده و ۲.۴ گل خورده این تیم، همراه با عملکرد دفاعی ضعیف دو طرف، شرایط مناسبی برای یک مسابقه پرگل فراهم می‌کند. ✅ پیشنهاد: BTTS + Over 2.5 ⚠️ با وجود روند آماری مناسب، ضریب 1.64 ارزش بالایی نسبت به احتمال مدل‌ها ندارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views796−16%vs avg
Forwards5
Reactions14
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h528
16 h602
27 h697
71 h796
  1. After 6 hours528
  2. After 24 hours697
  3. Total to date796
#16849Photo

Forwarded from 𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 فرانسه 🇫🇷 بیشتر از 13.5 شوت استراسبورگ🇫🇷 بالای 2.5 گل 🚩 😎کد #وانیکس : V4BYJ آنالیز : 📈📉 ⚽ استراسبورگ – اوسر 🎯 انتخاب اصلی: بالای 13.5 شوت استراسبورگ 📊 ضریب: 1.54 | ریسک متوسط | رتبه B استراسبورگ در مسابقات خانگی میانگین 15.3 شوت ثبت کرده و در ۲ بازی از ۳ میزبانی ابتدایی فصل از خط 13.5 عبور کرده است. اوسر نیز با میانگین 14.4 شوت دریافتی، فضای مناسبی برای افزایش حجم حملات میزبان فراهم می‌کند. ⚡ انتخاب دوم: بالای 2.5 گل مسابقه 📊 ریسک متوسط | رتبه B+ در ۷ مسابقه از ۸ بازی استراسبورگ و ۶ مسابقه از ۸ بازی اوسر حداقل ۳ گل به ثمر رسیده است. هر دو تیم تاکنون ۱۸ گل دریافت کرده‌اند و ضعف ساختار دفاعی آن‌ها، احتمال شکل‌گیری مسابقه‌ای پرگل را افزایش می‌دهد. ✅ پیشنهاد نهایی: بالای 13.5 شوت استراسبورگ 🔥 آپشن مکمل: بالای 2.5 گل مسابقه ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views808−14%vs avg
Forwards5
Reactions14
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h555
28 h700
72 h808
  1. After 6 hours555
  2. After 24 hours700
  3. Total to date808
#16848Photo
Views533−43%vs avg
Forwards2
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h118
11 h408
33 h475
66 h533
  1. Total to date533
#16847Photo
Views993+5%vs avg
Forwards0
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h68
27 h798
72 h993
  1. After 24 hours798
  2. Total to date993
#16846Photo
Views953+1%vs avg
Forwards0
Reactions6
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h69
27 h757
72 h953
  1. After 24 hours757
  2. Total to date953
#16845Photo
Views898−5%vs avg
Forwards0
Reactions7
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h70
27 h756
72 h898
  1. After 24 hours756
  2. Total to date898
#16844Text
Views831−12%vs avg
Forwards0
Reactions2
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
2 h65
27 h693
72 h831
  1. After 24 hours693
  2. Total to date831
#16843File
Views312−67%vs avg
Forwards2
Reactions3
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
3 h76
9 h108
24 h251
71 h312
  1. After 24 hours251
  2. Total to date312
#16842Photo
Views923−2%vs avg
Forwards6
Reactions11
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
6 h543
28 h805
74 h923
  1. After 6 hours543
  2. After 24 hours805
  3. Total to date923
#16841Photo

𝙈𝙄𝙓_𝙑𝙄𝙋 🍀 لالیگا 🇪🇸 هر دو تیم گل میزنند بله 🚩 😎کد #وانیکس : 8UNAE آنالیز : 📈📉 ⚽ لوانته – اتلتیکو مادرید 🎯 هر دو تیم گل می‌زنند: بله 📊 ضریب: 1.59 ⚠️ درجه ریسک: متوسط رو به بالا | رتبه B- لوانته در هر ۴ مسابقه خانگی این فصل موفق به گلزنی شده و در تمام آن‌ها نیز دروازه‌اش باز شده است. میانگین ۳.۲۵ گل زده و ۲.۵ گل خورده در خانه نشان‌دهنده بازی‌های پرموقعیت این تیم است. اتلتیکو با ۲۰ گل زده در ۱۰ مسابقه، قدرت هجومی مناسبی دارد و برابر خط دفاع آسیب‌پذیر میزبان شانس بالایی برای گلزنی خواهد داشت. بااین‌حال، کلین‌شیت‌های اتلتیکو و غیبت احتمالی گلزن اصلی لوانته، ریسک این بازار را افزایش می‌دهند. ✅ پیشنهاد نهایی: BTTS Yes گزینه‌ای قابل بررسی است، اما ضریب 1.59 ارزش شرط بالایی ندارد. ✅سایت های مورد تایید: 🤩     دانلود اپلیکیشن وانیکس 🤩 ⚡️     دانلود اپلیکیشن ریتزو بت⚡️ ┅━━━━━━━━━━━━┅ 🤩Channel : @MiiX_ViiP2 ◀️فرمای بیشتر

Open in Telegram
Views1,081+15%vs avg
Forwards14
Reactions12
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h544
72 h1,081
  1. After 6 hours544
  2. Total to date1,081
#16840Photo
Views896−5%vs avg
Forwards18
Reactions13
Comments—
Views growthHide views growth

Views growth

Hours after publication

Show as table
Hours after publicationViews
0 h0
5 h476
72 h896
  1. After 6 hours476
  2. Total to date896